EnargiaPomorze

Sznurkownia > Usługi > EnargiaPomorze

Jesteśmy Spółką, którą tworzą doświadczeni specjaliści z branży energetycznej biorący udział w liberalizacji rynku energetycznego w 2010 roku. Doświadczenie zdobywaliśmy na różnych szczeblach w dużych polskich spółkach zajmujących się sprzedażą energii elektrycznej. Dzisiaj chcemy zaoferować innowacyjne rozwiązania dla biznesu dzięki którym nasi Klienci mogą oszczędzać nawet 80% kosztów energii elektrycznej w firmie. Wsłuchujemy się w potrzeby Naszych klientów w celu poszukiwania rozwiązań oraz dopasowania dla Państwa. Nasza oferta sprzedaży gazu skierowana jest wszystkich przedsiębiorców, którzy cenią bezpieczeństwo i przewidywalność ponoszonych kosztów w swoim biznesie. Zmiana dostawcy gazu na Energię Pomorze Sp. z o.o. pozwala Państwu zabezpieczyć się przed wzrostem cen gazu w ciągu trwania Umowy. Oferta skierowana jest przede wszystkim do Klientów, którzy obecnie korzystają z taryfy PGNIG i którzy chcą obniżyć koszty związanie z dostarczaniem paliwa gazowego w grupach taryfowych W. Zmiana dostawcy gazu na Energię Pomorze Sp. z o.o. to transparentność warunków umowy oraz niższe koszty przez cały okres jej trwania. Oferujemy profesjonalne doradztwo dla firm oraz klientów indywidualnych w obszarze sprzedaży energii elektrycznej . Dobierzemy odpowiednią ofertę oraz przeprowadzimy Państwa przez proces zmiany sprzedawcy energii elektrycznej. Zapraszamy do kontaktu z naszym Ekspertem Energetycznym poprzez formularz kontaktowy.

Adres: http://energiapomorze.pl/
Dodano: 2018-07-27 07:51:37 czyli 2039 dni temu
Słowa kluczowe: energia, pomorze, energiapomorze, koszalin, energiakoszalin
Id strony: 128

Groszaki: Groszak0
Stronę z tym wpisem odwiedzono już 387 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce dzisiaj o 10:07

Komentarze

Skomentuj tę stronę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 22 kwietnia 2023 o 17:58
Banitka: Czołem :-) Tu Banitka :-) »

Środa, 1 marca 2023 o 08:19
Ma: Firma zakończyła działalność. »

Wtorek, 25 stycznia 2022 o 16:26
Xfortuna321: super »

Najnowsza misja

© 2011-2024 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 4445 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony