jaclaw.info

Ballgool

Gry > Ballgool

Ballgool

Ballgool jest jedną z gier przeglądarkowych. Gracz wciela się w zawodowego piłkarza, a następnie trenuje, aby osiągać sportowe sukcesy. Zadaniem gracza jest poprowadzenie drużyny do mistrzostwa. Może grać z przyjaciółmi. Gra jest darmowa i charakteryzuje się bardzo przyjazną grafiką. Obecnie Ballgool jest nadal w fazie rozwoju. Zmiany, które wprowadzono to rozszerzenie gamy strojów w sklepie, a także zmiana roli pieniądza. Modyfikacje objęły też grafikę oraz poprawę kontraktów i rankingu. Twórcy gry zdecydowali się też na rozbudowanie reprezentacji, wprowadzenie specjalnego avatara dla płci żeńskiej i wprowadzenie zmęczenia zawodników. Dzięki temu gra stała się bardziej realistyczna i odpowiada wymaganiom nawet najbardziej wybrednych graczy.

 Aby zacząć grę wystarczy wejść na stronę i zarejestrować się. Formularz jest podobny do innych, a sam proces rejestracji przebiega bardzo szybko. Ballgool różni się od innych gier przeglądarkowych tym, że nie należy do rodzaju gier strategicznych, jak większość z nich. Jest raczej określana mianem gry logicznej. Symuluje mecz piłki nożnej i rządzi się bardzo prostymi zasadami. Każdy może zatem spróbować swoich sił w kierowaniu piłkarską drużyną. Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do sal. Podobnie jak w przypadku innych gier MMO można zobaczyć ranking najlepszych graczy. Ballgool jest jedną z najnowszych gier wykorzystujących przeglądarki internetowe. Wygląda na to, że jej twórcy będą wprowadzali nowe innowacje i modyfikowali ją w sposób korzystny dla graczy. Ten item odwiedzono już 264 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce wczoraj o 23:50

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Środa, 19 czerwca 2019 o 22:30
MisiekEm: .. »

Środa, 19 czerwca 2019 o 22:30
MisiekEm: .. »

Środa, 19 czerwca 2019 o 22:29
MisiekEm: .. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2734 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony