jaclaw.info

Batman: Arkham City

Gry > Batman: Arkham City

Batman: Arkham City

Deweloperzy z RockSteady Studios długo trzymali graczy w niepewności. Wiadomo było, że powstanie sequel świetnego Batman: Arkham Asylum, ale wszelkie szczegóły owiane były mgłą tajemnicy i niepewności. Tym razem, zgodnie zresztą z sugestią tytułową akcja toczyć się będzie w mieście Gotham, w którym w najlepsze grasują najróżniejszej maści zbiry. W światk graczy słychać było pogłoski o możliwości pojawienia się w "dwójce" Robina. W Batman: Arkham City go jednak nie zobaczymy. Pojawi się za to inna postać wzbudzająca jeszcze większe poruszenie. O kim mowa? O Catwoman, choć nie wiadomo jeszcze dokładnie w jakiej roli wystąpi w tej produkcji. Nasuwa to wniosek, że być może twórcy przewidzieli w Batman: Arkham City tryb współpracy. Wielu graczy bardzo narzekało na jego brak w pierwszej części. Co jeszcze wiemy? Oszałamiająca ma być ilość potencjalnego zła, na które natknie się w mieście główny bohater. Zapowiadany jest również szereg rozwiązań mających zwiększyć grywalność, przy równoczesnym zapewnieniu wykorzystania elementów sprawdzonych w prequelu. Tak naprawdę ciężko stwierdzić na dzień dzisiejszy czego oczekiwać po Batman: Arkham City. Trzeba czekać na kolejne materiały, które odpowiedzą na wiele pojawiających się pytań. Gra ma być gotowa w jesieni 2011 roku.Ten item odwiedzono już 237 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 16 dni temu o 21:11

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony