jaclaw.info

Batman: Arkham City

Gry > Batman: Arkham City

Batman: Arkham City

Deweloperzy z RockSteady Studios długo trzymali graczy w niepewności. Wiadomo było, że powstanie sequel świetnego Batman: Arkham Asylum, ale wszelkie szczegóły owiane były mgłą tajemnicy i niepewności. Tym razem, zgodnie zresztą z sugestią tytułową akcja toczyć się będzie w mieście Gotham, w którym w najlepsze grasują najróżniejszej maści zbiry. W światk graczy słychać było pogłoski o możliwości pojawienia się w "dwójce" Robina. W Batman: Arkham City go jednak nie zobaczymy. Pojawi się za to inna postać wzbudzająca jeszcze większe poruszenie. O kim mowa? O Catwoman, choć nie wiadomo jeszcze dokładnie w jakiej roli wystąpi w tej produkcji. Nasuwa to wniosek, że być może twórcy przewidzieli w Batman: Arkham City tryb współpracy. Wielu graczy bardzo narzekało na jego brak w pierwszej części. Co jeszcze wiemy? Oszałamiająca ma być ilość potencjalnego zła, na które natknie się w mieście główny bohater. Zapowiadany jest również szereg rozwiązań mających zwiększyć grywalność, przy równoczesnym zapewnieniu wykorzystania elementów sprawdzonych w prequelu. Tak naprawdę ciężko stwierdzić na dzień dzisiejszy czego oczekiwać po Batman: Arkham City. Trzeba czekać na kolejne materiały, które odpowiedzą na wiele pojawiających się pytań. Gra ma być gotowa w jesieni 2011 roku.Ten item odwiedzono już 221 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 7 dni temu o 07:21

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 15 czerwca 2019 o 00:36
MisiekEm: Katalog stron .. »

Wtorek, 30 kwietnia 2019 o 00:09
MisiekEm: Fajna stronka »

Wtorek, 16 kwietnia 2019 o 10:43
Marianna: Warto zerkać na promocje: .. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2730 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony