jaclaw.info

Brink

Gry > Brink

Brink

Wydawać by się mogło, że w przypadku FPS-ów, po wydaniu takich perełek jak kolejne części Quake’a i Unreala graczy nie spotka już nic przełomowego. Nic bardziej mylnego. Splash Damage szykuje na wiosnę przyszłego roku swój wielki hit. Brink, bo o nim mowa ma stanowić milowy krok w rozwoju gier akcji postrzeganych z perspektywy pierwszej osoby. Za sprawą gry przeniesiemy się 35 lat w przyszłość do świata boleśnie doświadczonego przez wszechogarniającą powódź. Kraina, w której graczom przyjdzie się zmierzyć z wyzwaniami nosi nazwę The Ark. Powód wybuchającego tam właśnie konfliktu jest dość prozaiczny – przeludnienie i brak środków do życia po przejściu żywiołu. Pierwotnie tytułowa Arka miała dawać schronienie 5 tysiącom ludzi. Wskutek powodzi na wyspę przybyło 50 tysięcy więcej i wtedy zaczęły się problemy. Na niedawno zakończonych targach E3 graczom przedstawiono gameplay Brink. Do ciekawostek należy zaliczyć możliwość wyboru jednej z czterech umiejętności dla swojej postaci: Battle Hardened, Combat Intuition, Downed Fire, Sense Of Perspectice. Jednak zdecydowanie najważniejszą wiadomością odnośnie Brinka jest fakt połączenia przez twórców trybu single i multiplayer.  Jeżeli uda się zbalansować rozgrywkę sieciową i wpleść ją umiejętnie w fabułę gry single to możemy otrzymać mieszankę wybuchową. Od razu należy podkreślić, że nic w grze nie będzie się działo przypadkowo. Każda potyczka wpisuje się w generalną linię fabuły zaplanowanej dla całej produkcji. Ciekawą innowacją w Brink będzie także system SMART, umożliwiający graczowi realistyczne pokonywanie wszelkich małych obiektów i przeszkód znajdujących się w otoczeniu.  Nie zabraknie na koniec różnorakich materiałów, na które gracz będzie mógł się natknąć przemierzając Arkę i które będzie mógł wykorzystać w walce z wrogiem. A świat gry ma być podobno niezwykle rozbudowany. To zdecydowanie gra z gatunku must have w 2011 roku.Ten item odwiedzono już 295 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 6 dni temu o 02:26

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony