jaclaw.info

Chaos online

Gry > Chaos online

Chaos online

Gatunek MMORPG rozwija się najszybciej jeśli chodzi o gry przez internet. Obecnie niemal każdy gatunek próbuje się wprowadzić do gry przez internet. Jeśli jesteśmy pasjonatem strategii, na pewno znajdziemy graczy, z którymi możemy pograć w bardzo modne tytuły z tego gatunku. Jeśli jesteśmy fanem akcji również nie brakuje gry w których możemy poganiać się z wielkimi spluwami. Jeśli interesuje nas sport, nie ma najmniejszego problemy, aby pograć z innymi w piłkę. Jednak największą gratkę maja fani gier RPG. To oni mają największy wybór, spośród dziesiątek tytułów i to tworzonych specjalnie do gry przez internet. Nie każda gra jednak zasługuje na uwagę. W jedną gramy bo jest darmowa, w druga bo przyciąga miliony swoim klimatem, nawet gdy jest płatana.

Jedną z bardzo popularnych gier MMORPG jest gra Chaos Online. Gra ta jest bardzo dobrze dopracowana graficznie, dlatego tez zachęca naprawdę dużo gracy do rozgrywki przez internet. Zanim jednak rozpoczniemy rozgrywkę musimy stworzyć własną postać. Tutaj jest to wszystko bardzo uproszczone. Ogranicza się jedynie do wyglądu i wyboru imienia. Dopiero później możemy wybrać dla siebie jakąś profesję. Jedną z takich profesji jest czarodziej, wojownik, łowca, paladyn czy też kapłan. W zależności od tego jaką profesje wybierzemy, będziemy mogli posługiwać się bardzo różnymi broniami. Warto więc dobrze zastanowić się jaki styl walki nam odpowiada. Aby dobrze wczuć się w grę i dobrze współdziałać z innymi graczami przez internet, warto poświęcić dłuższą chwilkę na to aby wybrać sobie dobrego bohatera. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest system umiejętności. Pozwala on nam zdobywać je aktywnie oraz pasywnie. Oznacza to iż w czasie rozgrywki, będziemy mogli punkty doświadczenia zamienić na ważne umiejętności. Jednakże wraz z używaniem umiejętności rozwija się ona sama. Dlatego też postać nasza rozwija się nieustannie. W grze dostępne są także różnego rodzaju pomoce, jak dla przykładu mapa potworów. Pozwala nam ona na poznanie miejsc gdzie są potwory. W ten sposób oszczędzamy czas na szukanie walki w grze. Również innym udogodnieniem jest to iż w grze możemy skorzystać ze specjalnych botów. To one dają nam możliwość automatycznego leczenia się i używania umiejętności w czasie rozgrywek przez internet. Gra ta jest także ciekawa dla nowych graczy. Mogą oni tutaj uniknąć starć z innymi użytkownikami, bo też taką możliwość daje ta gra. W czasie gry, do póki nie przekroczymy poziomu dwudziestego nikt nas nie może zaatakować. Gra oprócz tego iż występują w niej postacie ze świata fantasy osadzona jest w świecie nowoczesnym. Gdyż możemy korzystać z bardzo wielu różnorodnych urządzeń czy też pojazdów. Gra jest bardzo klimatyczna, choć ma swój specyficzny wymiar. Jeśli zrazimy się już w pierwszych minutach, nie należy się poddawać, tylko dłuższe spędzenie czasu z grą owocuje tym iż rozgrywka w internecie jest bardzo przyjemna. Jeśli więc chcemy pograć przez internet warto zainstalować właśnie tą grę.  Chaos Online na dłuższą metę bardzo zyskuje jak ogra sieciowa.Ten item odwiedzono już 263 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 6 dni temu o 02:38

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony