jaclaw.info

Crysis 2

Gry > Crysis 2

Crysis 2

Nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy, ale wiadomo, że będzie. Jeden z bardziej oczekiwanych sequeli strzelankowych ostatnich lat. Crysis 2 przygotowują deweloperzy z Cyrtek Studios. O ile jedynka wyznaczyła nowe trendy, jeśli chodzi o oprawę graficzną, o tyle tym razem możemy spodziewać się jeszcze większych fajerwerków, ponieważ dwójka powstaje w oparciu o nowy silnik CryEngine 3 i będzie wydana na konsole X360. Fabułę Crysis 2 stworzono w iście futurystycznym stylu znanym z hollywodzkich produkcji filmowych. Jakie są szczegóły? Dość klarowne. Planeta Ziemia jest pogrążona w kryzysie i chyli się ku niechybnemu upadkowi. Aby dokończyć dzieła zniszczenia przybywają obcy i na pierwszy cel wybierają sobie Nowy Jork. Rozmach, z którym dokonywana będzie destrukcja miasta ma być porażający. Aby tego wszystkiego było mało ludzie zaczynają umierać na dziwną, nieznaną wcześniej chorobę - szerzy się epidemia. Nawet siły zbrojne Stanów Zjednoczonych nie dają rady wrogowi. Jak to zwykle bywa w takich beznadziejnych sytuacjach - jest jeden superbohater, który może ocalić ludzkość. To właśnie on jest w posiadaniu technologii Nanosuit 2, umożliwiającej podjęcie równej walki z przeciwnikami. Crysis 2 to może być jeden z lepszych sequeli najbliższych miesięcy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują.Ten item odwiedzono już 248 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 7 dni temu o 06:52

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 15 czerwca 2019 o 00:36
MisiekEm: Katalog stron .. »

Wtorek, 30 kwietnia 2019 o 00:09
MisiekEm: Fajna stronka »

Wtorek, 16 kwietnia 2019 o 10:43
Marianna: Warto zerkać na promocje: .. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2730 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony