jaclaw.info

Dead Rising 2

Gry > Dead Rising 2

Dead Rising 2

Po czterech latach od wydania pierwszej części, fani survival-horrorów doczekają się kontynuacji. W październiku na półki sklepowe trafi Dead Rising 2.  Od wyprawy głównego bohatera "jedynki" Franka, w celu pstryknięcia kilku fajnych fotek zombie w chronionym przez siły rządowe centrum handlowum w niejakim mieście Willamette minęło kilka lat. Tym razem wcielimy się w postać Chucka a obszarem działań będzie miasto Fortune City, wykreowane na podobieństwo Las Vegas. Chuck jest zdeterminowany i gotowy zrobić wszystko, żeby tylko uratować życie swojej córki. Została ona ugryziona przez zombie, a jedynym antidotum jest specyficzny lek, niezwykle trudno dostępny. Chuck chcąc nie chcąc musi więcej ruszyć "na miasto" i rozpocząć poszukiwania. Oczywiście na drodze staną mu tysiące wygłodniałych i czekających na świeże pożywienie nieumarlaków. Świat gry - jeśli wierzyć zapowiedziom twórców - ma być zdecydowanie bardziej rozległy niż w pierwszej części. Rozbudowie uległ także zakres broni, jakich będzie mógł użyć Chuck w walce z żywymi trupami. Począwszy od tradycyjnego noża, a na broni palnej skończywszy. Kilka dni temu Cenega poinformowała, że Dead Rising 2 w wersji na PC będzie dostępny w języku polskim. Powinno to ucieszyć wszystkich graczy, którym nie do końca po drodze z językami obcymi. Mocną stroną gry ma być także poprawiona grafika oraz dynamizm akcji. Prequel sprawił, że popularność konsoli Xbox wzrosła kilkakrotnie. Czy od Dead Rising 2 możemy oczekiwać podobnych efektów? Przekonamy się o tym już za niecałe 2 miesiące.Ten item odwiedzono już 241 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 2 dni temu o 03:46

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2821 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony