jaclaw.info

Dead Space 2

Gry > Dead Space 2

Dead Space 2

Dzielny inżynier Isaack Clarke powraca w jednej z najbardziej oczekiwanych gier 2011 roku. Dead Space 2 to sequel wydanej 2 lata temu genialnej "jedynki", nad którym ponownie pracują twórcy z Visceral Games. Jego głównym celem ponownie będzie przeżycie w walce z hordami bezwzględnych Necromorphów. Jak to w porządnym survival horrorze przystało Issackowi zgotowano iście piekielne warunki. Od wydarzeń znanych graczom z prequela minęło 3 lata. Tym razem grę umiejscowiono w mieście o nazwie Sprawl. Różnica polega na tym, że w jedynce główny bohater zastał sytuację wręcz beznadziejną natomiast w Dead Space 2 możemy obserwować jak wirus rozpoczyna swoje niszczycielskie dzieło zagarniając kolejne fragmenty miasta. Główny bohater przemierzając je trafi do bardzo zróżnicowanych lokacji. To jedna z różnic między kontynuacją a pierwowzorem - w jedynce świat był zdecydowanie uboższy niż ten zaproponowany w dwójce. Zmieni się także sam Isaack, a związane to będzie z jego wcześniejszymi doświadczeniami. Mają one wpłynąć na sposób wyrażania emocji oraz mechanizmy działania. Nie zapomniano również o rozszerzeniu dostępnego arsenału broni oraz zakresu potencjalnych wrogów. Fabuła ma być także mocną stroną Dead Space 2, ale póki co niewiele o niej wiadomo. Pozostaje nam czekać na efekty pracy, które wydane zostaną pod egidą Electronic Arts. Gra ma być gotowa na styczeń przyszłego roku.Ten item odwiedzono już 256 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 3 dni temu o 00:50

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Wtorek, 30 kwietnia 2019 o 00:09
MisiekEm: Fajna stronka »

Wtorek, 16 kwietnia 2019 o 10:43
Marianna: Warto zerkać na promocje: .. »

Wtorek, 16 kwietnia 2019 o 10:34
Jaclaw: Ja chętnie zrobię fanpage! :) »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2709 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony