jaclaw.info

Drakensang Online

Gry > Drakensang Online

Drakensang Online

Drakensang Online jest kolejną produkcją, która korzysta z marki niemieckiego RPG. Gra wykorzystuje silnik Nebula, co umożliwia uruchomienie jej w oknie przeglądarki. Nowy trailer i pierwsze grafiki pojawiły się w listopadzie 2010 r. W tym roku wprowadzono wiele zmian. W lipcu dokonano pewnej aktualizacji. Pojawił się bowiem nowy kontynent cechujący się ośmioma obszarami do zbadania - Atlantyda. Jest przeznaczony dla graczy na poziomach 35 - 40. Znajduje się tam ponad sto nowych misji, jedenaście nowych potworów i potężny Boss. Do gry wprowadzono też nową  mapę świata. Wskazuje każdemu z graczy które z obszarów zostały przez nich odkryte,a które nie. Aktualizacja objęła też zakres poziomów dla Teganswalli Kraju Północy. Twórcy gry usunęli też kilka błędów.

Gra o której mowa polega zatem na odkrywaniu bardzo obszernego świata opartego na fantastyce, walce z potworami, zdobywaniu kolejnych poziomów doświadczenia i wartościowych skarbów. Postać, którą kieruje gracz, zdobywa coraz to nowe umiejętności i moce, wraz z kolejnymi poziomami. Świat fantasy jest pełen innych graczy. Innowacyjność opisywanej gry polega przede wszystkim na tym, że nie trzeba pobierać i instalować plików klienta gry. Na początku trzeba stworzyć swoją postać. Jest to bardzo proste. Gracz po pierwszym zalogowaniu się jest przekierowany do strony, gdzie może stworzyć bohatera. Ma do wyboru Czarodzieja Kręgi i Rycerza Zakonu Smoka, wybiera imię, a nawet fryzurę i budowę ciała. Miasta pełnią rolę bezpiecznej przystani, gdzie można kupić i sprzedać przedmioty, a także nauczyć się nowych umiejętności i zdobyć nowe questy.Ten item odwiedzono już 304 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce wczoraj o 13:42

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Środa, 26 czerwca 2019 o 00:50
MisiekEm: Dodaj swoją stronę ZA DARMO !!! -.. »

Środa, 26 czerwca 2019 o 00:50
MisiekEm: Dodaj swoją stronę ZA DARMO !!! -.. »

Środa, 26 czerwca 2019 o 00:50
MisiekEm: Dodaj swoją stronę ZA DARMO !!! -.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2764 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony