jaclaw.info

Dust 514

Gry > Dust 514

Dust 514

Dust 514 to nowatorski projekt rodem z Crowd Control Production, studia specjalizującego się w gatunku MMO, które zasłynęło przede wszystkim ze stworzenia gry Eve Online. Tym razem Islandczycy pracują nad grą, która ma łączyć w sobie elementy FPS-a i Massive Multiplayer Online. Dynamika strzelanki z perspektywy pierwszej osoby oraz stosowanie taktyk wyjętych z RTS-ów ma zapewnić wiele godzin dobrej rozrywki. Miejscem akcji jest uniwersum znane graczom z Eve. To właśnie na powierzchni tych planet będą się rozgrywać brutalne walki z wykorzystaniem futurystycznych technologii. W dotychczas wydanych trailerach Dust 514 imponuje dopracowaną grafiką. Ładnie prezentują się zarówno pojazdy kosmiczne, jak i elementy otoczenia, ze szczególnym uwzględnieniem światło-cieni. Nowym doświadczeniem dla graczy świata Eve będzie możliwość współpracy z konsolowcami X360 grającymi w Dusta. Będzie ona oczywiście opcjonalna, ale odpowiednio podjęta ma zapewniać benefity dla obu stron. Z drugiej strony ? walki prowadzone w Dust będą wpływać na sytuację w Eve Online i na to, kto będzie kontrolował poszczególne planety. Około 300 tys. graczy w tym samym czasie podejmie rywalizację o międzyplanetarną dominację. Nie zabraknie również tradycyjnego w grach MMO zdobywania doświadczenia i awansowania postaci na kolejne poziomy, dzięki czemu będziemy mogli odblokować nowe pojazdy, bronie i umiejętności. Oznacza to, że CCP będzie musiało dołożyć wszelkich starań, aby odpowiednio wykorzystać silnik Unreala, do użycia którego są upoważnieni po wykupieniu licencji. Dust 514 to z pewnością ryzykowne przedsięwzięcie. Dobrze słyszalne są sceptyczne opinie graczy gustujących w science-fiction, nie do końca przekonanych o słuszności takiego łączenia gatunków. Nie brakuje jednakże gorących entuzjastów tego eksperymentu. Czas pokaże, którzy z nich mieli rację.Ten item odwiedzono już 275 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 12 dni temu o 05:14

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony