jaclaw.info

F.E.A.R. 3

Gry > F.E.A.R. 3

F.E.A.R. 3

Trzecia część jednej z ‘najstraszniejszych’ serii gier akcji powróci w tym roku. Pracami nad F.E.A.R. 3 zajęli się deweloperzy z Day 1 Studios. Dotychczasowi twórcy, czyli Monolith Games zaoferowali co prawda wsparcie przy projekcie, ale zdecydowanie odsunęli się w cień, dając szanse wykazania się ludziom odpowiedzialnym za wcześniejsze jedynie konsolowe wersje F.E.A.R. Co wiemy po pierwszym trailerze? Na pewno to, że szykuje się niesamowicie mroczny i straszny klimat. Głównym celem twórców jest nawiązanie do klimatów grozy takich gier jak chociażby Silent Hill, z zastrzeżeniem, że w tej produkcji gracze bać się będą tak jak jeszcze nigdy wcześniej. Potwierdzeniem, że nie przesadzają w obietnicach może być fakt zatrudnienia przy pracach nad F.E.A.R. 3 Johna Carpentera – znanego reżysera horrorów. Teraz słów kika o fabule. Nawiązuje ona do wydarzeń z poprzednich części tym razem obsadzając jednak w rolach głównych bohaterów dwóch synów Almy, a mianowicie Point Mana i Paxtona Fettela. Ich głównym celem będzie opanowanie szaleństwa matki, dążącej do zagłady istniejącego świata. Skoro bohaterów jest dwóch przewidziano oczywiście – obok zwykłego single playera – tryb kooperacji. W zależności od wyboru będziemy sterować bądź jednym bądź drugim bratem. F.E.A.R. 3 zapowiada się ciekawie i choć nie jest znana jeszcze dokładna data premiery to warto na nią niecierpliwie oczekiwać.Ten item odwiedzono już 238 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 18 dni temu o 21:55

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony