jaclaw.info

Forge of Empires

Gry > Forge of Empires

Forge of Empires

            Gra Forge of Empires polega na tym, że gracz obejmuje kontrolę nad miastem na przestrzeni różnych epok historycznych. Rozpoczyna od epoki kamienia. Następnie opracowuje nowe technologie i typy budynków, aby wprowadzić osadę do nowej epoki. Kreuje unikalne budynki i rozbudowuje swoje miasto. Gra pozwala zatem na odkrycie największych wynalazków ludzkości, a także na dostęp do różnych towarów i budynków. Należy jeszcze zaznaczyć, że urozmaiceniem gry są liczne bitwy prowadzone w obronie miasta. Gracz, który zbuduje silną i liczebną armię wyzywa na pojedynki przeciwników. Bardzo przydatne są też zdolności taktyczne.

            Forge of Empires jest zatem kolejną z gier MMO dostępnych za pomocą przeglądarek internetowych i skupiających się głównie na budowaniu osady. Gracz zarządza losem mieszkańców osady i rozwija swoje umiejętności tak, aby były na jak najwyższym poziomie. Różnice między opisywaną grą, a innymi tego typu polegają na przebiegu rozgrywki. Gra jest zaczynana w epoce kamiennej. Na początku jest ona niewielka, lecz decyzje gospodarcze, militarne i związane z rozwojem technologicznym podejmowane przez gracza sprawiają, że staje się ona potężną twierdzą. Gracz powinien dbać o rozwój wioski, pamiętając aby był równomierny w każdej z kategorii. Nowoczesne technologie zdają się być jednak najbardziej istotne, ponieważ to one mają największy wpływ na szybkie tempo rozwoju.

            Opisywana gra jest jedną z najbardziej interesujących gier MMO. Charakteryzuje się ni tylko ciekawą fabułą, ale także przyjazną graficzną.Ten item odwiedzono już 263 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 6 dni temu o 17:34

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony