jaclaw.info

Gran Turismo 5

Gry > Gran Turismo 5

Gran Turismo 5

Fani wyścigówek zacierają ręce. W listopadzie tego roku światło dzienne ma ujrzeć kolejna część kultowej serii ściganek wydawanej przez Polyphony Digital, czyli Gran Turismo 5. Zadowoleni mogą być zwłaszcza posiadacze, PS3, bowiem to właśnie na tą konsolę po raz pierwszy wydane zostanie GT. Co nowego czeka graczy w “piątce”? Przede wszystkim oszałamiająca liczba pojazdów do wyboru. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, ponieważ do dyspozycji gracza oddane będzie przeszło tysiąc samochodów, zarówno najnowszych marek jak i starszych, klasycznych modeli. Ścigać będziemy się na ok. 1400 trasach, bowiem produkt oferuje 20 lokacji w 70 różnych wersjach. Począwszy od torów w Rzymie, Madrycie czy Toskanii, a skończywszy np na torze znanym z telewizyjnego Top Gear. A każdy dopracowany z niespotykaną wcześniej precyzją, którą będziemy mogli podziwiać w rozdzielczości 1800 pikseli. Istotną innowacją w Gran Turismo 5 jest możliwość włączenia kamery z wnętrza samochodu. Odwzorowanie wnętrza poszczególnych samochodów według zapewnień producentów ma być tak drobiazgowe jak jeszcze nigdy w historii. Samochody w grze podzielono na dwie kategorie: standard (ponad 800) i premium (ok. 200). Jedna z kilku zasadniczych różnic między nimi jest taka, że wozy z serii premium będziemy mogli skasować w 100%, natomiast standardowe bryki będą ulegać również zniszczeniom ale w ograniczonym stopniu. Twórcy podkreślają jednak, że każda najmniejsza nawet usterka będzie znacząco wpływać na sposób prowadzenia samochodu – wszystko to, aby zagwarantować jak największy realizm za kółkiem. Przewidziano również – co jest już dla wszystkich oczywistością – tryb online. Gran Turismo 5 ma wszelkie predyspozycje, by zostać jedną z lepszych gier wyścigowych ostatnich lat. Już w listopadzie okaże się, czy rzeczywiście tak będzie.Ten item odwiedzono już 247 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 15 dni temu o 15:16

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony