jaclaw.info

Grepolis

Gry > Grepolis

Grepolis

Grepolis jest grą uruchamianą za pomocą przeglądarki internetowej, która polega na podbijaniu wrogich osad i zyskiwaniu przychylności bogów. Celem gracza jest zostanie herosem. Początki gry polegają na rozbudowaniu miasta i zdobyciu wystarczającej ilości surowców. Warto dowiedzieć się najważniejszych informacji na ten temat. Podstawowe surowce to srebrne monety, drewno i kamienie. Łaska bogów w początkowym etapie gry nie jest potrzebna. Przydaje się natomiast w kolejnych fazach. Tempo produkcji surowców zależy bowiem wyłącznie od liczby budynków wydobywczych.

 Po rozbudowaniu bazy surowcowej można zająć się rozbudową gospodarstwa wiejskiego. Rozbudowa budynku jest związana ze wzrostem zapotrzebowania na osadników, którzy będą dbali o to, aby był utrzymany w dobrym stanie. Na tym etapie bardzo istotne staje się zapewnienie bezpieczeństwa miastu. Magazyn ma bardzo duży wpływ. Ataki polegają bowiem na ograbianiu wioski,a im więcej surowców w magazynie tym trudniej wrogowi zabrać wszystkie.  Warto sprawdzić, czy na wyspie nie ma silnych miast. Jeżeli okaże się, że są, warto rozbudować mur miejski.

 Kiedy polis osiągnie wystarczająco dobry poziom produkcji, można zająć się produkcją wojsk i handlem. Koszary pozwalają na szkolenie szermierzy. Pozwalają na atakowanie bardzo słabych graczy i żądanie danin z wiejskich gospodarstw. Gracz może stać się członkiem sojuszu. Gracze, którzy są połączeni pewnym porozumieniem zapewniają sobie lepszą ochronę przed silnymi jednostkami, a jednocześnie mogą dbać o rozwój handlu. Grepolis daje zatem wiele możliwości. Jest ciekawą i wartą uwagi grą.Ten item odwiedzono już 280 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 6 dni temu o 02:30

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony