jaclaw.info

Guild Wars

Gry > Guild Wars

Guild Wars

Odkąd gry cRPG w wersji on line zaczęły stawać się coraz bardziej popularne zaczęło powstawać coraz to więcej tytułów. Gry te nazywają się profesjonalnie MMORPG i są coraz bardziej popularną rozrywką w sieci. Wiele takich gier możemy znaleźć w sieci za darmo, lub po uiszczeniu opłaty i zakupu wersji pudełkowej cieszyć się już darmową rozrywką. Inne gry natomiast oparte są na systemie abonamentu miesięcznego. Dzięki temu gra jest nieustannie rozbudowywana i pracuje nad nimi sztab ludzi. Gry takie oferują bardzo dobre i stabilne serwery, a także możliwość aktualizowania gry. Gdybyśmy chcieli spróbować rozgrywek przez sieć, zawsze możemy albo znaleźć darmowy tytuł albo też skorzystać z płatnej wersji.

Jedną z takich gier jest Guild Wars, grę możemy kupić w wersji pudełkowej lub też za opłatą ściągnąć z internetu i zainstalować na swoim komputerze. Na tym kończą się nasze koszty, nie jest pobierana już żadna opłata. Guild Wars to gra osadzona w świecie fantasy, spotkamy tak takie postacie jak elfy, orków, krasnoludy, smoki i inne potwory. W grze będziemy wraz z innymi użytkownikami wykonywać wszelakie zadania, dzięki którym zdobędziemy doświadczenie oraz niezbędne wyposażenie do walki i przetrwania w tym fantastycznym świecie. Doświadczenie posłuży nam do rozwoju naszej postaci. To od nas zależy jak nasza postać będzie się rozwijać i tylko od nas zależy to jaki będzie nasz wizerunek w tym wykreowanym komputerowo świecie. Zdobyte przedmioty, broń czy pancerze posłużą nam do walki z potworami, a jeśli trzeba z innymi użytkownikami. Gra Guild Wars to wspaniała rozrywka przez internet, oto mamy możliwość spędzenie czasu w grze wraz z innymi użytkownikami przez internet. Gra Gulid Wars posiada trzy dodatki, w zależności od tego jaki wybierzemy, będziemy mogli grać określoną postacią. W grze jak każdej tego typu mamy do wyboru takie profesje jak wojownik, mnich czy czarodziej. Są jednak inne mniej znane jak patron, derwisz czy mesmer. Ogólnie mało znane i to właśnie jest plusem Guild Wars iż wprowadza na rynek gier przez internet jakiś powiew świeżości. W czasie rozgrywki i zdobywaniu doświadczenia będziemy mogli rozwijać swoją postać i wybierać pośród stu pięćdziesięciu różnych umiejętności. Gra ta prócz rozgrywek fabularnych, to jest rozwiązywaniu zadań i zdobywani doświadczenia oferuje tak zwany tryb PvP czyli pojedynki jeden na jeden. Ci którzy są zainteresowani tylko tego typu pojedynkami, mogą kupić tylko taką grę opartą na tych zasadach. W czasie pojedynków jeden na jeden z innymi graczami podłączonymi do internetu, mamy całą gamę opcji, którą możemy zastosować. W czasie pojedynków możemy korzystać ze wszystkich przedmiotów, które udało nam się zdobyć w czasie wykonywania misji. Ci, którzy kupili grę tylko do pojedynków mają możliwość kupienia umiejętności i przedmiotów w sklepie. Wtedy zaoszczędzą czas na poszukiwanie ich w fabule. Gra Guild Wars to bez wątpienia jeden z najlepszych tytułów tego typu. Jeśli chcemy pograć w tania grę przez internet, a co najważniejsze w dobrą to warto zainteresować się tym tytułem, a na pewno się nie zawiedziemy.Ten item odwiedzono już 282 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce dzisiaj o 03:22

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony