jaclaw.info

Halo: Reach

Gry > Halo: Reach

Halo: Reach

Studio deweloperskie Bungie po raz czwarty uraczyło miłośników świata Halo nową produkcją. Tym razem przeniesiemy się na planetę Reach, a gra będzie nosić prostą nazwę Halo: Reach. Wydarzenia ukazane w grze są chronologicznie pierwotne w stosunku do fabuły znanej z trzech wcześniejszych części. Twórcy postanowili cofnąć czas w uniwersum Halo, aby zaprezentować graczom najistotniejszy dla całego tamtejszego świata moment, a mianowicie batalię o planetę Reach. Naprzeciwko siebie stają w tej trwającej już bardzo długo potyczce ludzie (zamieszkujący planetę w liczbie przeszło 500 milionów) oraz bezwzględni i okrutni Covenanci. W Halo: Reach gracz będzie miał możliwość poprowadzenia jednego z członków elitarnego oddziału komandosów Noble Team działającego pod egidą United Nations Space Command. Ustawienie ram czasowych jako prequela w stosunku do poprzednich części dało twórcom szeroki wachlarz w zakresie rozwiązań fabularnych. Zdecydowano, że wspomniana wcześniej bitwa nie zakończyła się po myśli obrońców planety, dlatego gracz rozpoczynając przygodę z grą musi stawić czoła tym niewesołym informacjom. Do istotnych nowości w Halo: Reach należy zaliczyć rozszerzenie zakresu toczonych walk. Tym razem liczbę jednostek biorących w nich udział trzeba szacować w setkach. Nie zabraknie także nowych broni i gadżetów. Miłośnicy świata Halo niech szykują się na porządną porcję frajdy z nową częścią ze swojej ulubionej serii gier.Ten item odwiedzono już 267 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce dzisiaj o 03:39

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony