jaclaw.info

Homefront

Gry > Homefront

Homefront

Nowa produkcja firmowana przez Kaos Studios powinna przypaść do gustu zwłaszcza graczom ceniącym sobie nietuzinkową fabułę. Homefront, bo o nim mowa będzie pod tym względem z pewnością jedną z najciekawszych gier wydanych w najbliższej, aczkolwiek niedającej się jeszcze dokładnie określić przyszłości (nie podano jeszcze daty polskiej premiery). Wyobraźmy sobie bowiem taką sytuację: kryzys ekonomiczny osiągnął apogeum, jedyny, niekwestionowany dotychczas hegemon światowy - Stany Zjednoczone, a konkretniej jego gospodarka i finanse stoją na skraju przepaści. Słabość przeciwnika postanawia wykorzystać Korea Północna. Po zajęciu terytorium sąsiada z południa, uderza na terytorium amerykańskie. Trzeba przyznać, iż to wizja iście niemożliwa do zrealizowania, jednak z pewnością przyciągnie uwagę graczy znużonych wtórnością fabuł w kolejnych FPS-ach. Przygoda gracza z Homefront rozpoczyna się podczas okupacji Stanów Zjednoczonych przez reżim koreański. Postać dowodzona przez gracza należy do amerykańskiego ruchu oporu walczącego z najeźdzcą. Drugim obok fabuły atutem przemawiającym za grą ma być wykorzystanie drama engine. Dzięki temu mechanizmowi gracz będzie miał wrażenie, że cały czas dookoła niego trwa akcja. Wybuchy, latające pociski, bombardowanie z samolotów - a gracz w centrum tego wszystkiego. Nie będzie można narzekać choćby na chwilę nudy. Zasięg terytorialny gry ma objąć większość powierzchni USA, co powinno zapewnić różnorodność i zapobiec monotonności poszczególnych lokacji. Twórcy zapewniają także dużą liczbę pojazdów dostępnych do przemieszczania się po mapie. Reasumując - Homefront zdaje się być solidnym FPS-em, po którego trzeba będzie sięgnąć.Ten item odwiedzono już 276 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 15 dni temu o 09:53

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony