jaclaw.info

Kibolgame

Gry > Kibolgame

Kibolgame

Gry przeglądarkowe stały się w ostatnich czasach niezwykle popularne. Ich twórcy starając się sprostać oczekiwaniom internautów tworzą gierki MMO charakteryzujące się różną fabułą. Jedyną z nich jest Kibolgame. Gracz, który zarejestruje się i zaloguje na stronę internetową gry, wciela się w rolę pseudokibica. Wybiera klub piłkarski i postać. Fabuła gry o której mowa jest oparta na różnych wydarzeniach związanych z futbolowym półświatkiem. Gracz nie płaci za rejestrację ani użytkowanie. Otrzymuje natomiast kilka złotych na start. Jest to rzecz jasna waluta wirtualna. Może przeznaczyć środki na wyposażenie, które zabierze ze sobą na mecze, albo na wstępne treningi. Kolejne dochody może zdobywać poprzez walkę z kibicami drużyny piłkarskiej rywalizującej z klubem piłkarskim reprezentowanym przez postać gracza. Zwycięska walka pozwala na zdobycie pieniędzy, a także reputację.

  Reputacja w grze Kibolgame jest bardzo istotna. Gracz powinien ją rozwijać tak bardzo, jak to możliwe, ponieważ to ona otwiera drogę do nowych opcji. Dodatkowe możliwości to między innymi poznawanie sztuk walki, możliwość uczestniczenia i organizowania znacznie bardziej dochodowych ustawek czy też tatuowanie ciała. Zdobywanie reputacji przypomina nieco budowanie doświadczenia, jeżeli by porównać Kibolgame z innymi grami przeglądarkowymi.

 Gracz powinien pamiętać o tym, żeby nie zostać złapanym przez policję. Może podróżować od jednego miasta do drugiego, w celu wzywania na pojedynek innych kiboli. Do zadań bohatera jest też dbanie o losy wybranej drużyny. Odbywa się to między innymi przez doping i wyjazdy na klubowe mecze. Celem rozgrywki jest zatem przede wszystkim wykształcenie postaci, która pokona każdego wrogiego kibola. Gra ma wiele zalet, począwszy od dobrej grafiki, a skończywszy na licznych dodatkowych opcjach. Posiada jednak także pewną wadę - kształtuje agresywną postawę społeczną, niezgodną z powszechnie przyjętymi wzorcami. Z drugiej strony, lepiej wyzwalać agresję w wirtualnym świecie, niż zarażać nią rzeczywistość. Ten item odwiedzono już 306 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 6 dni temu o 02:28

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony