jaclaw.info

L.A. Noire

Gry > L.A. Noire

L.A. Noire

Na jedną z najbardziej oczekiwanych premier 2010 roku przyjdzie konsolowcom jeszcze trochę poczekać. Ile? Teoretycznie do jesieni, ale wierząc pogłoskom pojawiającym się w prasie być może nawet do przyszłego roku. L.A. Noire – perełka ze stajni Rockstar Games wzbudza niemałe emocje. Apetyt graczy rośnie w miarę ujawniania kolejnych informacji, screenów i trailerów. W grze wcielimy się w postać Cole’a Phelpsa – detektywa z wydziału zabójstw Los Angeles Police Departament. Ramy czasowe to lata 40-te i 50-te XX wieku. Plan miasta zgodnie z obietnicami twórców ma doskonale odzwierciedlać ówczesne realia LA, a teren, na którym będzie można się poruszać podobno imponuje zasięgiem i stopniem skomplikowania. Phelps wkracza do akcji, w celu rozwikłania zagadki szeregu morderstw pojawiających się w mieście. Jednym z największych atutów L.A. Noire ma być mroczny klimat. Słabo oświetlone ulice, ciemne zakamarki, zadymione lokale ? to wszystko sprawi, że gracz poczuje na własnej skórze ?nieprzyjazną? atmosferę panującą tam przeszło 50 lat temu. Gra nie będzie jednak polegała tylko na ?zwykłym? ściganiu całego zła otaczającego świata. Ma przypominać bardziej symulację prowadzenia śledztwa. Będziemy mieli możliwość przesłuchiwania świadków, zbierania dowodów, ale nie zabraknie oczywiście efektownych strzelanin i pościgów samochodowych. Twórcy starali się sensownie wyważyć w grze akcenty czysto zręcznościowe i quasi-logiczne. W L.A. Noire będą dominować niedopowiedzenia i dwuznaczności. Nikt i nic nie będzie jednoznacznie określone. Sam detektyw Phelps też posiada mroczne tajemnice z przeszłości. Kto jest dobry a kto zły? Kto jest z nami a kto przeciwko? Wszystko w grze jest względne a scenariusz gracz będzie kształtował na bieżąco, podejmując kolejne decyzje. Całości dopełni dopracowana w najmniejszych detalach grafika. Graczom nie pozostaje nic innego niż uzbroić się w cierpliwość, bowiem szykuje się smakowity kąsek, nie tylko dla fanów gatunku.Ten item odwiedzono już 294 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce wczoraj o 14:05

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2821 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony