jaclaw.info

Lineage

Gry > Lineage

Lineage

Gry on line, w które gra codziennie wiele milionów osób stały się ogromnie popularne. W wielu krajach doprowadziło to do sytuacji gdzie ludzie zaczęli uzależniać się od gier. Zdarzały się w Azji przypadki, gdy ludzie umierali z wycieńczenia przed komputerem. Tak skrajne przypadki pokazują jak bardzo popularne są tego typu gry i jak bardzo ludzie pragną spędzać przed nimi godziny swojego życia. Wiele osób, które spróbowały zagrać w najbardziej popularne gry MMORPG niejednokrotnie wpadła w nie po uszy wpędzając się w kłopoty. Gry takie potrafią tak bardzo wciągać iż zaczniemy zaniedbywać szkołę, pracę i rodzinę. Dlatego też niezwykle trzeba uważać.

Jedną z takich gier, która wciągnęła do wirtualnego świata miliony osób na całej kuli ziemskiej jest gra Lineage. Gra ta obecnie wydana jest w dwóch częściach. Jednakże obydwie części pracują równocześnie. Gra ta wzbudziła tak wielkie zainteresowanie i obecnie żyje w niej wiele milionów osób iż twórcy gry postanowili rozwijać dwa tytuły na raz. Każdy w jednej z tych gier znajdzie coś dla siebie. Lineage to gra w której bardzo ważne jest to aby grać drużynowo. Tutaj żaden pojedynczy nie zrzeszony gracz, nie ma szansy na to aby przetrwać tą grę samodzielnie. Konieczne jest dołączenie się do klanu. Klany takie zrzeszają po setki albo i tysiące osób. Każdy z tych klanów prowadzi wojny czy też wyrusza na podboje nieznanych terenów walcząc z wrogami. W czasie tych walk zdobywamy doświadczenie i przedmioty, które służą do ulepszenia postaci. W Lineage również możemy zapomnieć o dobrych przedmiotach i zdobyciu dużej liczby doświadczenia, jeśli nie jesteśmy w żadnym klanie. Innym bardzo ciekawym rozwiązaniem jest to iż można zdobywać swoje zamki, każdy klan musi posiadać jakąś bazę. Tak więc prowadzenie wojen o zamki to jedna z podstaw tej wspaniałej gry przez internet. Oblężenie zamku jest niesamowicie widowiskowe i dostarcza bardzo wiele zadań. Lineage w ten sposób bije konkurencję jeśli chodzi o klimat. Zanim jednak rozpoczniemy rozgrywkę w internecie, musi zacząć od stworzenia sobie bohatera. W grze mamy możliwość wyboru rasy. Jak w wielu grach RPG tutaj jest możliwość wyboru spośród elfów, krasnoludów, orków i mrocznych elfów. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że nie musimy wybierać od razu profesji. Do wyboru mamy maga bądź wojownika, ale możemy się z tym wstrzymać do czasu aż rozpoznamy się w świecie rozgrywki. Jest to bardzo duży ukłon dla nowicjuszy, którzy dopiero zaczynają rozgrywkę w wirtualnym świecie. Lineage to gra której pierwsza część stworzona jest w 2D natomiast druga część stworzona jest w systemie 3D i bez wątpienia jest to jedna z najlepszych grafik jakie nam przyszło oglądać. W grze będziemy mogli podziwiać wielorakie potwory oraz wspaniałe otoczenie. Jeśli chcemy aby nasza postać się rozwijała musimy wykonywać przeróżne zadania. Wojny klanowe to jedno zadania to drugie. Jeśli wykonamy ich odpowiednio dużo czekają nas takie nagrody jak smok. Tak w tej grze możemy mieć własnego smoka. Gra ta to jedna z najlepszych gier internetowych tego typu, do której codziennie loguje się miliony osób z całego świata.Ten item odwiedzono już 285 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 3 dni temu o 01:51

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2821 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony