jaclaw.info

Mafia II

Gry > Mafia II

Mafia II

Już za nieco ponad dwa tygodnie na półki sklepowe trafi sequel gry wydanej w 2002 roku pod nazwą Mafia: The City of Lost Heaven. Twórcy postanowili zatytułować go po prostu Mafia II. Biorąc pod uwagę rozmiary sukcesu i uznania, które osiągnęła “jedynka” oczekiwania wobec “dwójki” są niezwykle wysokie. O ile w pierwszej części gracze nie mogli narzekać na warstwę fabuły, o tyle w sequelu dołożono do scenariusza prawie dwa razy tyle stron. Tym razem główny bohater Vito Scaletta został umiejscowiony w 1946 roku. Wraz ze swoim kumplem Joe Barbaro – który również jest świeżo po powrocie z wojny – postanawiają rozpocząć “nowe” życie w mieście zwanym Empire Bay (stanowiącym poniekąd odniesienie planowe do Nowego Yorku i San Francisco). Mafia II proponuje nam specyficzne realia panujące w ów mieście. Chcąc prowadzić życie na styku legalnego i nielegalnego biznesu – a tak widzą swoje miejsce w mieście dwaj wspomniani przyjaciele – musisz zaciągnąć się do jednej z lokalnych rodzin mafijnych. To jest równoznaczne natomiast z podjęciem bezwzględnej walki z wrogim obozem przestępczym. Atutem gry ma być pozostawienie graczowi bardzo dużego zakresu swobody, czego czasem brakowało w pierwszej części. Zmodyfikowano system sztucznego IQ zarówno przeciwników jak i ‘żywego’ otoczenia. Do dyspozycji kilkadziesiąt nowych modeli samochodów oraz całkiem pokaźny arsenał broni. Mafia II tuż tuż, zapewne wielu graczy już nie może się doczekać premiery.Ten item odwiedzono już 373 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 6 dni temu o 02:32

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony