jaclaw.info

Max payne 3

Gry > Max payne 3

Max payne 3

Trzecia część kultowej gry o przygodach dzielnego detektywa z Nowego Yorku ujrzy światło dzienne nie wcześniej niż na początku 2011 roku. Max Payne 3 - jeśli wierzyć zapowiedziom twórców - ma być nowatorski pod wieloma względami. Główny bohater w trzeciej odsłonie zmieni się nie do poznania. Dwanaście lat starszy i bogatszy w różnorakie doświadczenia Payne przeszedł metamorfozę zarówno zewnętrzną (ubyło włosów na głowie) jak również wewnętrzną. Porzucił dotychczasową pracę i postanowił przenieść się do Brazylii. Będzie tam pracował jako ochroniarz dla jednej z najbardziej wpływowych rodzin w Sao Paulo. Czy odnajdzie się w świecie rządzonym przez mafię, korupcję i kartele narkotykowe? Wśród najistotniejszych zmian i udoskonaleń w Max Payne 3 należy podkreślić zwłaszcza ulepszenie kochanego przez graczy efektu bullet time. W" trójce" akcja w trakcie zwolnienia czasu ma być bardziej - cytując słowa twórców "intuicyjna i ultra-brutalna". Inna ważna modyfikacja to wprowadzenie cyklu dzień-noc. W większości akcja będzie się toczyć na skąpanych słońcem ulicach Sao Paulo, ale nie zabraknie również partii rozgrywanych pod osłoną nocy. Gracz będzie musiał wykazać się sporymi umiejętnościami, chcąc przetrwać w dzielnicach biedy, gdzie za każdym rogiem czai się potencjalny wróg. Nowej jakości grze ma dodać fakt dołączenia do rozgrywki trybu multiplayer online oraz wdrożenia systemu osłon, dzięki któremu będziemy mogli np. wykorzystać złapanego zakładnika jako "żywą tarczę". Choć poprzednie dwie części niezwykle wysoko postawiły poprzeczkę wydaje się, że Max Payne 3 stanie na wysokości zadania. Jedno jest pewne - to jeden z najbardziej oczekiwanych sequeli ostatnich lat. Oby było warto.Ten item odwiedzono już 272 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 6 dni temu o 02:48

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony