jaclaw.info

Medal of Honor

Gry > Medal of Honor

Medal of Honor

Do 15 października graczom przyjdzie poczekać na kolejną odsłonę kultowej serii Medal of Honor. Tym razem twórcy zrezygnowali z ponownego umiejscowienia akcji w realiach II wojny światowej. Inspiracje były całkowicie inne. Zaczerpnięto je przede wszystkim z rzeczywiście funkcjonującej jednostki wojskowej, podlegającej National Command Authority. Składa się ona ze specjalistycznie wytrenowanych pod każdym względem żołnierzy, którzy wkraczają do akcji tylko w przypadku zagrożenia końcowego efektu międzynarodowych operacji. Jednym słowem – są to agenci pierwszego stopnia. Ich liczba jest objęta tajemnicą, ale wiadomo, że są to maszyny do zabijania. To właśnie grupą takich komandosów będzie miał okazję dowodzić gracz w tej produkcji. Na arenę działań wojennych wybrano Afganistan. Aby zagwarantować jak najwyższy realizm zarówno obszaru jak i metodyki działań wojennych twórcy Medal of Honor pozostają w stałym kontakcie z najwyższym szczeblem dowództwa sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Deweloperzy bardzo serio potraktowali również tryb multiplayer, nad tworzeniem którego czuwa oddzielne studio – DICE. Od 17 czerwca gracze, którzy złożyli przedpremierowe zamówienie kupna nowego MoH, mają możliwość wieloosobowego testowania wersji beta gry. Dotyczy to wszystkich trzech platform, na które wydana będzie gra, a mianowicie PC, PS 3 i X360 (z miesięcznym opóźnieniem). Twórcy gry powtarzając wielokrotnie o kładzeniu dużego nacisku na realizm i oddanie odczuć towarzyszącym żołnierzom na polu bitwy, zapewniają równocześnie, że nie wpłynie on na obniżenie poziomu frajdy czerpanej z gry. EA podejmując decyzję o umiejscowieniu nowej odsłony Medal of Honor w Afganistanie XXI-wieku, starali się też zwrócić uwagę opinii publicznej na niełatwy temat współczesnych operacji militarnych na całym świecie. Jak im się udało, okaże się w październiku.Ten item odwiedzono już 219 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 7 dni temu o 04:07

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 15 czerwca 2019 o 00:36
MisiekEm: Katalog stron .. »

Wtorek, 30 kwietnia 2019 o 00:09
MisiekEm: Fajna stronka »

Wtorek, 16 kwietnia 2019 o 10:43
Marianna: Warto zerkać na promocje: .. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2730 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony