jaclaw.info

Menel game

Gry > Menel game

Menel game

Rynek gier przeglądarkowych opanowany jest przede wszystkim przez tytuły związane z rozwojem swojego własnego, małego imperium i toczeniem walk z przeciwnikami ? przeważnie zmienia się tylko czas oraz tło tego typu działań oraz liczba dodatkowych funkcjonalności. Czasami trafią się jednak perełki, które łamią wszystkie wcześniejsze konwencje i podchodzą do całego tematu gier poprzez strony WWW z dużym dystansem. Jedną z takowych gier jest z całą pewnością Menel Game - gra, w której wcielić możesz się w postać prawdziwego i rasowego warszawskiego menela.

Twoim głównym zadaniem w grze jest zbieranie puszek ? puszki bowiem wymienialne są na pieniądze, które niezbędne są aby zakupić alkohol i przeżyć z dnia na dzień. Oprócz tego gracz rozwija cały czas umiejętności swoje menela, przede wszystkim siłę ataku oraz obrony gdyż nasza postać nie raz zmuszona jest bronić swoich racji pod sklepem monopolowym, czy też w kontakcie z innymi mało ciekawymi jegomościami. Oprócz tego rozwijamy wiele innych dodatkowych umiejętności naszego menela, między innymi zręczność, szybkość i wiele, wiele innych tym właśnie podobnych. Kolejny poziom każdej z nich niezbędny jest do zdobywania większego doświadczenia, możliwości generowania większych zysków jak i zakupienia lepszej broni, miejsca do mieszkania, wykupienia lepszej dzielnicy, czy też miejsca do żebrania albo pojemnika na puszki. Na samym początku nasz menel żebrze i zbiera puszki w najbiedniejszych warszawskich dzielnicach ? za tymczasowe lokum służy mu gazeta, którą się przykryje, a za broń zardzewiały gwóźdź. Z czasem jednak kiedy zdobywa uznanie przenosi się do coraz lepiej opłacanych dzielnic, gdzie jego warunki także się poprawiają ? wózek z supermarketu do zbierania puszek, posiada siekiery, czy też łomu jako broni oraz możliwość spania w koszu na śmieci, czy też na śmietniku to już niemal luksus każdego menela.

Oprócz tego każdy porządny menel posiadać musi swoje zwierzątko - na początku zaczyna się od robaków i karaluchów z czasem zwierzęta są jednak coraz potężniejsze i groźniejsze. Niektóre dodawać będą naszej postaci punkty do litości inne natomiast będą posiadały statystyki idealnie sprawdzające się w walkach. Kiedy jesteśmy już naprawdę daleko posunięci w grze wtedy mamy możliwość posiadania słonia, czy też żyrafy.

Menel Game to niezaprzeczalnie bardzo ciekawy pomysł na grę. Trochę jednak rażą jej nierealne elementy, jak ilość pieniędzy którą zarabia nasz menel (dziennie w stanie jest wygenerować zysk rzędu kilkunastu tysięcy złotych, czy też zebrać kilkakrotnie więcej puszek). Obecność takich zwierzątek jak żyrafy na przykład także psuje delikatnie realizm gry. Z drugiej jednak strony jest to tytuł ciekawy i nietypowy, który przyciąga naprawdę dużą ilości graczy.Ten item odwiedzono już 273 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce dzisiaj o 03:49

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony