jaclaw.info

Pirate Storm

Gry > Pirate Storm

Pirate Storm

Pirate Storm jest grą, którą można uruchomić za pomocą przeglądarki internetowej, oferującą graczom wiele misji. Część zadań należy wykonać samodzielnie, ale niektóre wymagają pomocy innych. Liczba misji wynosi ponad sto, więc żaden z graczy nie będzie się nudził. Gracz ma do dyspozycji regiony, w których skład wchodzą mapy. Posiada też statek, który może dowolnie modyfikować, aby ułatwić sobie wypełnianie kolejnych misji. Gracz może też zakładać bractwa i grupy, których celem jest panowanie na oceanach. Pirate Storm podobnie jak inne popularne gry przeglądarkowe jest darmowa.

  Gra o której mowa przenosi internautów w świat przygody wprost na otwarte morza. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, gracz zostaje mianowany kapitanem małego, pirackiego statku. Musi wówczas wypłynąć na otwarte morze, żeby zdobyć pieniądze, które pomogą w ulepszeniu statku. Można je zdobyć poprzez wykonywanie różnych misji, za które otrzymuje się wynagrodzenie, albo zatapiać statki innych graczy i szukać skarbów strzeżonych przez morskie potwory. Ulepszenie statku polega między innymi na wykupieniu dla niego żagla, olinowania, armat, wyrzutni harpunów czy też opancerzenia burt. Podczas morskich bitew największą rolę odgrywa zastosowana amunicja. Ją także można kupić. Gracz powinien pamiętać o rekrutacji żeglarzy. Doświadczona załoga pomoże w zdobyciu bogactwa i sławy.

 Każdy region wchodzący w skład świata Pirate Storm składa się z mniejszych map, co daje mnóstwo możliwości na znalezienie ukrytych skarbów. Gracz wraz ze zdobywaniem doświadczenia i bogactw zagłębia się w niezbadane i nieznane morza.Ten item odwiedzono już 252 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce dzisiaj o 05:46

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Ostatnie komentarze

Sobota, 15 czerwca 2019 o 00:36
MisiekEm: Katalog stron .. »

Wtorek, 30 kwietnia 2019 o 00:09
MisiekEm: Fajna stronka »

Wtorek, 16 kwietnia 2019 o 10:43
Marianna: Warto zerkać na promocje: .. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2730 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony