jaclaw.info

Pirate Storm

Gry > Pirate Storm

Pirate Storm

Pirate Storm jest grą, którą można uruchomić za pomocą przeglądarki internetowej, oferującą graczom wiele misji. Część zadań należy wykonać samodzielnie, ale niektóre wymagają pomocy innych. Liczba misji wynosi ponad sto, więc żaden z graczy nie będzie się nudził. Gracz ma do dyspozycji regiony, w których skład wchodzą mapy. Posiada też statek, który może dowolnie modyfikować, aby ułatwić sobie wypełnianie kolejnych misji. Gracz może też zakładać bractwa i grupy, których celem jest panowanie na oceanach. Pirate Storm podobnie jak inne popularne gry przeglądarkowe jest darmowa.

  Gra o której mowa przenosi internautów w świat przygody wprost na otwarte morza. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, gracz zostaje mianowany kapitanem małego, pirackiego statku. Musi wówczas wypłynąć na otwarte morze, żeby zdobyć pieniądze, które pomogą w ulepszeniu statku. Można je zdobyć poprzez wykonywanie różnych misji, za które otrzymuje się wynagrodzenie, albo zatapiać statki innych graczy i szukać skarbów strzeżonych przez morskie potwory. Ulepszenie statku polega między innymi na wykupieniu dla niego żagla, olinowania, armat, wyrzutni harpunów czy też opancerzenia burt. Podczas morskich bitew największą rolę odgrywa zastosowana amunicja. Ją także można kupić. Gracz powinien pamiętać o rekrutacji żeglarzy. Doświadczona załoga pomoże w zdobyciu bogactwa i sławy.

 Każdy region wchodzący w skład świata Pirate Storm składa się z mniejszych map, co daje mnóstwo możliwości na znalezienie ukrytych skarbów. Gracz wraz ze zdobywaniem doświadczenia i bogactw zagłębia się w niezbadane i nieznane morza.Ten item odwiedzono już 274 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 4 dni temu o 19:41

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony