jaclaw.info

Quake 3

Gry > Quake 3

Quake 3

Jest pełno różnorodnych gier które świetnie nadają się do rozgrywek sieciowych. Gry te w ostatnich czasach zyskały ogromną popularność. Rodzaj gier w internecie jest bardzo różny i wieloraki. Gry te stały się w obecnych czasach bardzo popularne. Przed grami w internecie spędza codziennie miliony użytkowników. Granie w gry multiplayer przez internet to pasjonująca rozrywka. Wreszcie mamy okazję stanąć do walki z prawdziwym wrogiem. Tym bardziej rozrywka ta przynosi jeszcze więcej emocji, o wiele więcej niż normalna gra z komputerem. Jedną z gier komputerowych, która została okrzyknięta najlepszą grą w trybie multiplayer jest bez wątpienie Quake.

Gra ta jest tak popularna iż pokazały się jej trzy części w tym ostatnia część trzecia w trzech różnych wersjach. Choć gra osadzona jest w kosmicznych realiach a bronie wykorzystywane do walki inne od tych w rzeczywistości to bardzo przypadła ona do gustu wielu graczom. Oczywiście prócz trybu wieloosobowego w grze możemy pograć w także w tryb multiplayer. Tryb ten nie jest tak pasjonujący jak gra wieloosobowa przez internet. Mimo to grę ze względu na swój bardzo mroczny klimat kupiło bardzo wielu graczy. Quake najlepiej nadaje się do rozgrywki przez internet w sieci, świadczy o tym to iż co roku rozgrywane są zawody w której biorą udział zawodnicy z całego świata. W czasie rozgrywki wieloosobowej przez internet możemy skorzystać z kilkunastu dostępnych map w grze. Każda mapa jest specyficzna, zawodnicy którzy na co dzień graja w Quake  znają niemalże na pamięć wszystkie mapy, pozwala im to w znacznym stopniu zdobyć nad przeciwnikiem przewagę. W czasie rozgrywki możemy skorzystać z bardzo bogatego arsenału broni, która ma bardzo różne zastosowanie. W czasie gry możemy użyć nie tylko broni maszynowej, ale także broni laserowej czy broni z pociskami rakietowymi. Bardzo urozmaicony arsenał w tej grze naprawdę urozmaica rozgrywkę. Ostatnia część Quake wprowadza bardzo dużą innowacyjność. Jest to jeden z nielicznych tytułów który został wydany tylko w wersji multiplayer. Kupując tę grę musimy być gotowi iż będziemy mieli jedynie dostęp do rozgrywki wieloosobowej przez internet czy też w sieci domowej. Quake 3 został bardzo szybko nazwany najlepszą grą wieloosobową przez internet w której walczy się przeciwko żywym zawodnikom. Wszyscy ci, którzy nie mogą skorzystać z gry w internecie mogą także wykorzystać specjalne mody, które udają prawdziwych zawodników. Niestety gra w ten sposób nie daje tyle emocji co granie przez internet. Do tej pory żadna gra tego typu nie zdobyła tak wielkiej popularności. Quake 3 jest niekwestionowanym liderem o czy świadczą wydane do niego różnego typu dodatki. Dodatki te powiększają możliwości graczy i udostępniają nowe scenariusze w grach multiplayer. Jednym z wielkich plusów gry jest to iż możemy przez sieć rozgrywać przeróżne scenariusze, które wnoszą do tej popularnej strzelaniny elementy taktyczne. Jeśli ktoś przepada za rozgrywką w sieci, powinien bezwzględnie spróbować gry w Quake.Ten item odwiedzono już 272 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 6 dni temu o 02:34

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony