jaclaw.info

Rage

Gry > Rage

Rage

Ludzie odpowiedzialni za stworzenie tak kultowych gier jak Quake, Doom czy Wolfenstein powracają. Zabrali się za zrobienie czegoś, w czym są najlepsi, a mianowicie nowego FPS-a, choć okraszonego elementami z innych rodzajów gier. Produkcja ta nosi nazwę Rage. Realia gry zostały osadzone w post-apokaliptycznym świecie tak doskonale znanym graczom chociażby z Fallouta. Główna postać - Buck Rogers, będzie starał się obalić rządzący światem wojskowy reżim, który po katastrofie zdołał narzucić większości swój dyktat. W celu przemierzania bezkresu, ogarniętych chaosem pustkowi Buck będzie używał specjalnie przystosowanych do tego wehikułów, skleconych naprędce z pozostałości zniszczonych pojazdów będących akurat pod ręką. A będzie co zwiedzać, bowiem twórcy Rage obiecują, że świat gry będzie największym z dotychczas znanych w jakiejkolwiek grze FPS. Pewne wątpliwości budzi dość sztywne narzucanie graczowi ram fabularnych. Nie pozostawiono zbyt wiele swobody, a to z pewnością ograniczy kreatywność bardziej wymagających graczy. Oprócz zbuntowanych żołnierzy na drodze Bucka staną różnorakie mutanty. Z tymi nie powinno być jednak większego problemu, ponieważ w grze zostały potraktowane jako tzw. mięso armatnie. W Rage nie zabraknie trybu multiplayer, który rozgrywany będzie na osobno do tego przygotowanych platformach. Nie zapowiada nam się z pewnością gra przełomowa, która mogłaby na trwale wpisać się do kanonu gatunku. Zagrać w nią jednak pewnie będzie trzeba, ponieważ poprzednie przygotowywane przez twórców tytuły dają nadzieję na solidną dawkę rozrywki.Ten item odwiedzono już 320 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce wczoraj o 11:11

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2850 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony