jaclaw.info

Settlers Online

Gry > Settlers Online

Settlers Online

The Settlers Online jest strategiczną grą, w którą można grać za pomocą przeglądarki internetowej, bez konieczności pobierania plików klienta na komputer. Jest próbą przeniesienia tradycyjnej serii gier strategicznych na grunt sieci internetowej. Obecnie jest dostępna w wersji beta także w języku polskim. Początki w świecie osadników są mało ekscytujące. Gracz po zalogowaniu się otrzymuje mały fragment wyspy. Po środku znajduje się pierwszy magazyn i centrum zarządzania osadą - Dom Władyki. Gracz buduje kolejne budynku, zaczynając od podstawowych, związanych z gospodarczym rozwojem osady. Początkującym graczom radzi się, aby skupili się na realizowaniu kolejnych misji, a dopiero potem rozbudowywali osadę według własnego upodobania. System misji jest przewodnikiem pokazującym zależności surowcowe i gospodarcze między budynkami. Jeśli okaże się, że brakuje osadników do pracy, należy budować domy. Odpowiadają za zwiększenie populacji.

  Nie ulega wątpliwościom, że kluczem do sukcesu jest właściwe rozmieszczenie różnych budynków. Surowce wytworzone w jednym miejscu wymagają przetransportowania do magazynu. Odległość jest bardzo istotna. Gracz otrzymuje do dyspozycji pewnych pomocników. Na początku jest to geolog, a później także odkrywca, za pomocą którego można wykonywać zwiady i odkrywać inne wioski.

 Gra The Settlers Online jest dobrym wyborem dla wytrwałych graczy, ponieważ zarówno budowanie nowych budynków i wydobywanie surowców jest czasochłonne. Gracze, którzy codziennie logują się i poświęcają grze, otrzymują specjalne premie w postaci dodatkowych surowców.Ten item odwiedzono już 276 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 6 dni temu o 02:30

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony