jaclaw.info

SilkRoad Online

Gry > SilkRoad Online

SilkRoad Online

Bez wątpienia gry sieciowe to przyszłość w dzisiejszych czasach. Jest ich coraz więcej na rynku i kreują nowe trendy w rozrywce komputerowej. Wraz z rozwojem gier sieciowych rozwija się bardzo wiele gatunków takich gier. Każda z gatunków ma swoich fanów, jednakże najwięcej graczy możemy spotkać przy grach cRPG. Gry te jak żadne inne mają swój klimat i co najważniejsze przenoszą graczy w całkiem inny świat.

Jedną z bardzo ciekawych gier przeznaczonych tylko do rozgrywki w sieci czyli przez internet jest gra SilkRoad Online. Gra ta powstała w Azji, stworzona została przez firmę koreańską. Gra ta pomimo fantastycznego świata nawiązuje do dawnej starożytnej kultury zarówno w Azji jak i Europy. Gra ta fabułą nawiązuje do jedwabnego szlaku który niegdyś łączył Europę i Azję. Dzisiaj za sprawą tej gry szlak ponownie ożywa. Przez szlak ponownie poruszają się handlarze, na handlarzy napadają bandy kupieckie, a kupców próbują bronić łowcy, którzy czyhają codziennie na bandytów. Świat w tej grze podzielony jest na dwie części, po jednej stronie realny świat ludzi, który nawiązuje do naszej historii po drugiej stronie świat całkiem nowy, magiczny a co za tym idzie całkowicie obcy. Rozwiązanie takie można znaleźć w niewielu grach, szczególnie w niewielu grach internetowych. Bardzo ciekawą opcja w grze jest to iż naszego bohatera, możemy kreować bardzo swobodnie. W grze nie ma ustalonej z góry profesji. Wraz z rozwojem gry rozwija się nasz bohater, co ważne bohater bardzo elastyczny. Pomimo tego iż gra ta opiera się na rozgrywce wieloosobowej, nie brakuje w niej fabuły. Rozwiązywanie zadań pozwoli nam zdobywać doświadczenie, które posłuży nam do rozwijania postaci. W czasie gry napotkamy się na bardzo różne przygody które nawiązują do dawnych legend czy opowieści. W czasie gry pojawiają się nawiązania do Baśni z 1001 nocy czy tez mitologi greckiej. W zależności od tego jak będziemy kreować naszego bohatera, będziemy mogli użyć wielu zdolności jak bieganie po wodzie, latanie czy też poruszanie się w bardzo szybkim tempie. Do plusów w tej grze zasługuje system walki. Niemalże każda walka różni się od tej poprzedniej. W czasie walki możemy użyć kilku systemów tak zwanych kombosów, które nie tylko urozmaicają walkę, ale także pomagają nam ja wygrać. Grafika w tej grze jest bardzo realistyczna, dzięki czemu możemy poczuć się w pewnych momentach jak w filmie. Ta realistyczna grafika przyciąga wielu graczy z całego świata. Obecnie przez internet w SilkRoad Online gra wiele tysięcy fanów na całym świecie. Co ważne gra ta jest darmowa, dzięki czemu może każdy zobaczyć jak działa mechanika tej gry. Na rynku jest obecnie bardzo wiele produktów podobnych do SilkRoad Online jednak nie każda gra oferuje takie efekty graficzne jak SilkRoad Online. Gra ta przeznaczona jest dla każdego kto pasjonuje się grami w sieci. Jeśli chcemy rozpocząć grę w fantastycznym świecie gier przez internet, to warto na początku zainteresować się właśnie tą pozycją, a na pewno nie zrazimy się do gier tego typu.Ten item odwiedzono już 311 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 6 dni temu o 02:48

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony