jaclaw.info

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Gry > Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Już w tym roku światło dzienne ujrzy kolejna część dobrze przyjętej wśród fanów gier akcji serii Ghost Recon. Zarówno za stworzenie gry jak i jej wydanie odpowiadają deweloperzy francuscy ze znanego studia Ubisoft,a będzie ona nosić nazwę Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier. Na fabułę wybrano - co jest dość popularne w tym gatunku - przyszłość. Kiedy dokładnie toczyć się będzie akcja? Tego na razie nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że wybuchnie konflikt, z użyciem futurystycznych technologii, w którym kluczową rolę odegra tytułowy Ghost Recon, czyli jednostka zbrojna do zadań specjalnych. Nieznane są jeszcze wszystkie szczegóły, ale wedle obietnic twórców Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier ma imponować grafiką, wykorzystując wszystkie najlepsze możliwości w tym zakresie. Nie wiadomo do końca również, czy tym razem twórcy postawią - jak w poprzednich częściach - bardziej na taktykę, czy może odejdą w kierunku gry raczej nastawionej na fajną rozrywkę i ostre strzelanie. Wyposażenie oddziału specjalnego ma odzwierciedlać zdobycze techniki za ok. 15-20 lat. W Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier przewidziano 14 misji a główny bohater będzie nosił na imię Kozak.Ten item odwiedzono już 281 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 4 dni temu o 13:38

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony