jaclaw.info

Trackmania

Gry > Trackmania

Trackmania

TrackMania to gra sieciowa polegająca na jeżdżeniu autkiem po trasie. Trzeba wykręcić jak najlepszy czas. Do jazdy możesz podchodzić ile razy chcesz w ciągu kilku minut (zależy ile jest ustawione na serwerze). Wszystkie samochody w grze mają taką samą moc silnika. Mają tylko inny wygląd. Każdy kraj ma inne kolory auta. Barwy są w kolorze flagi. Istnieją dwie wersje gry. Jedna z wersji jest darmowa i może w nią grać każdy kto ściągnie grę. Druga gra zaś jest płatna i trzeba za nią zapłacić 60 dolarów. W płatnej wersji gry możesz jeździć innymi samochodami, np. Ferrari. Ale i tak wszystkie auta są tej samej mocy, tylko mają inny wygląd. Gracze płatnej wersji gry zbierają punkty przez które mogą kupować dodatkowe trasy. Na całym świecie rozgrywane są turnieje TrackManii. Grają tam gracze z całego świata. W tej grze można skakać, robić sztuczki kaskaderskie. Można też budować, konstruować własne trasy po których będziemy sobie jeździć. Trasę można udostępnić i pokazać całemu światu. Gra została opracowana na PC przez firmę Nadeo. W TrackManie można grać samemu lub w internecie, tzw. multiplayer. Podczas rozgrywki sieciowej samochody nie zderzają się ze sobą, lecz się przenikają. Pozwala to na grę kilkudziesięciu graczy na raz na serwerze. Choć TrackMania została opracowana tylko na PC, została wydana jedna wersja gry na konsolę Nintendo Wii. Jest możliwość driftu w grze TrackMania. Cieszy się ona dużą popularnością.Ten item odwiedzono już 292 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 5 dni temu o 18:05

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony