jaclaw.info

Travian

Gry > Travian

Travian

Travian jest niemiecką i darmową strategiczną grą Massive Multiplayer Online (MMO). Polega na zakładaniu i rozbudowywaniu osad, a także na handlowaniu i walce z innymi graczami. Współcześnie jest dostępnych aż sześć wersji, między innymi classic, speed i Travian 4.0. Wersja Classic wyróżnia się brakiem bohaterów i artefaktów. Na każdym serwerze gra kończy się w momencie wybudowania cudu świata. Mianem tym określa się budynek mający sto poziomów. Jego budowa jest możliwa jedynie w specjalnych osadach, które są przejmowane od gracza po około roku gry.

 W grze można wybrać jedną z trzech nacji, a mianowicie Rzymian, Galów lub Germanów. Istnieją jeszcze dwie grupy - Natarzy i Natura, niemniej nie są one dostępne dla graczy. Natarzy są najsilniejsza nacją. Jej zadaniem jest obrona cudu świata pod koniec gry. Cud świata można zbudować wówczas, gdy ma się podbitą wioskę Natarów i dwa plany konstrukcyjne zwane w grze artefaktami. W osadzie, gdzie znajduje się cud świata może zostać wybudowany duży spichlerz i magazyn, lecz nie może ona zostać stolicą. W grze istnieją  cztery główne rodzaje surowców, a mianowicie: zboże, glina, żelazo i drewno. Infrastruktura jest bardzo rozbudowana. Gracz ma do wyboru wiele budynków, które może postawić w każdej ze swoich osad.

 Travian jest grą strategiczną, która posiada bardzo ciekawą fabułę. Charakteryzuje się także bardzo przyjazną grafiką. Gracz ma wiele możliwości. Jedyne co musi mieć, to cierpliwość. Gra pochłania wiele czasu, podobnie jak inne darmowe gry uruchamiane za pomocą przeglądarek internetowych.Ten item odwiedzono już 275 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 3 dni temu o 13:16

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony