jaclaw.info

Wolfenstein: Enemy Territory

Gry > Wolfenstein: Enemy Territory

Wolfenstein: Enemy Territory

Jeśli chcemy pograć w gry przez internet znajdziemy bardzo dużo wiele ofert. Jedyny problem w tym aby wybrać ten gatunek, który jest dla nas najciekawszy. W sieci nie brakuje gier online. Rozgrywki w takie gry są bardzo emocjonujące i często uczestniczy w nich bardzo wiele osób. Najpopularniejsze gry jakie są rozgrywane przez internet to gry w trybie FPS. Tryb FPS to gry w których perspektywę oglądamy z oczu bohatera. Tym samym czujemy bardzo duży realizm tych rozgrywek. Gry te to przede wszystkim gry akcji opierające się na strzelaninach. Grając w takie gry musimy posiadać pewne zdolności jak orientacja w ternie czy też szybkość i refleks. Na rynku jest bardzo wiele gier tego typu. Większość z nich oferuje rozgrywkę w trybie single player czyli dla pojedynczego gracza jak i multiplayer czyli gra wieloosobowa najczęściej przez internet. Niewiele jest tytułów, które wydawane są w trybie multiplayer. Nie każda firma decyduje się na taki krok.

Jedną z nielicznych gier tego typu jest gra Wolfenstein: Enemy Territory. Dedykowana jest ona tylko i wyłącznie dla graczy, którzy chcą pobawić się w w gry przez internet. Wolfenstein: Enemy Territory to gra w której walczymy z innymi graczami poprzez internet. Co ciekawe gra ta jest darmowa i może w nią pograć każdy uczestnik Akcja gry toczy się w czasie drugiej wojny światowej. W czasie rozgrywki możemy wziąć udział w dwóch kampaniach, które rozgrywane są na ziemiach Afryki Północnej oraz Europy, czyli tam gdzie toczyły się rozgrywki wojenne. W czasie rozgrywki możemy wziąć udział w wielu scenariuszach, które są rozgrywane na mapie. Scenariusze są bardzo ciekawe. Do wyboru mamy także dwa rodzaje rozgrywek tak zwane rozgrywki jedne na jednego jak i kampanie, w których musimy wypełnić pewne misje. W czasie kampanii zdobywamy doświadczenie co jest nowością w tego typu grach. Zawodnicy, którzy zdobywają doświadczenie mogą je zamieniać na specjalne umiejętności. Umiejętności są różne w zależności od tego jakiego gracza wybierzemy. W czasie rozgrywki możemy wybierać z czterech różnych profesji. Jest nim inżynier, lekarz, zwykły żołnierz czy żołnierz od zadań taktycznych. Jak się można domyślić każda z tych profesji posiada specjalne umiejętności i jest bardzo różnie wykorzystywana w czasie rozgrywek. Jak każda strzelanina tego typu gra ta posiada bardzo różne mapy i tryby gier które możemy rozgrywać przez internet. Obecnie gra posiada bardzo wiele fanów i jej serwery są przeważnie przepełnione. Choć nie jest tak dopracowana jak wiodąca w tej dziedzinie gra Quake 3 to posiada swój klimat, którego zazdroszczą inne gry tego typu. Jak wiadomo w grze tej mamy dostęp do arsenału broni, który był dostępny w tamtych czasach. Gra ta jest polecana dla graczy, którzy chcą spróbować gier przez internet, ale nie chcą wydawać dużych pieniędzy tego typu przyjemności. Jedno jest pewne Wolfenstein: Enemy Territory wciąga bardzo i jest grą wartą uwagi. Jeśli tylko przekonamy się do gry FPS to warto zaryzykować i kupić inne tytuły. Wtedy przeważnie możemy cieszyć się z lepszej grafiki.Ten item odwiedzono już 90 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 3 dni temu o 14:48

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2850 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony