jaclaw.info

X - Fighter

Gry > X - Fighter

X - Fighter

Gra X-Fighter należy do tych, które są rozgrywane za pośrednictwem sieci internetowej. Gracze nie muszą pobierać żadnych plików. Wystarczy tylko posiadać sprawnie działającą przegląrkę internetową. X - Fighter należy do gier strategicznych. Polega na tym, że gracz wybiera i tworzy postać wojownika zwanego X - Fighterem. Jest obdarzony talentem wojowniczym i zostaje wplątany w wydarzenia, które mogą pomóc mu w zdobyciu statusu najlepszego wojownika. To z kolei pozwoli mu na zdobycie władzy nad światem.

 Gra o której mowa charakteryzuje się bardzo rozbudowaną grafiką i fabułą co zdecydowanie przemawia na jej korzyść. Gracz tworząc swojego bohatera ma do wyboru cztery rasy. W celu zdobycia wymaganego doświadczenia może wykorzystywać tury, ćwiczyć umiejętności poprzez uczestnictwo w turniejach i walce z innymi. Postać, w którą wciela się bohater wędruje po otchłani. Może zakładać swoje klany i szkoły walki. Zagrożenie nudą właściwie nie istnieje. Co prawda na początku gra może być dość trudna do opanowania. Nie powinno to stanowić dużego problemu, ponieważ twórcy przygotowali specjalny poradnik dla początkujących. Gra została w nim opisana właściwie od podstaw.

 X - Fighter jest jedną z najlepszych gier, jeżeli weźmie się pod uwagę jakość grafiki, fabułę i poziom rozrywki, którym się charakteryzuje. Jest zdecydowanie godna polecenia osobom, które nudzą się w długie zimowe wieczory, albo upalne popołudnia.Ten item odwiedzono już 244 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce dzisiaj o 03:41

Komentarze

Skomentuj tę grę śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 22:14
Abduil: Szukam Admina? Jeśli się zgłosi i udowodni ze.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2800 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony