jaclaw.info

Biblioteka - opis budynku

Budynki > Biblioteka

  • Co robi: Przyznaje dodatkowe nagrody za pisanie opinii
  • Ilość poziomów: 1

Biblioteka jest budynkiem, w którym mieszkają pisarze. Za każdym razem kiedy napiszesz wybitną opinię głosując sznureczkiem opiniowym (i zostanie ona zaakceptowana) dostaniesz od nich specjalną odznakę skryby. Za opinię wybitną uznają opinię za 50 i więcej sznureczków.

Odznaki za opinie możesz zobaczyć tutaj. Potrzebne są do zaliczenia misji u Poety. Jeżeli nie jesteś zainteresowany misjami to mimo wszystko warto gromadzić takie odznaki. Sprzedaż każdej z nich innemu graczowi zapewni Tobie dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci sznureczków.

«

»

A tak wyglądają poszczególne poziomy budynku biblioteka

Lvl Czas budowy Koszt Co daje A tak wygląda
1 1000 min.
(16h 40m)
250x Deska
250x Cegła
95x Woda
Biblioteka poziom 1

Stronę z tym budynkiem odwiedzono już 1067 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 2 dni temu o 11:21

Komentarze

Lwieserce Poniedziałek, 1 lutego 2016 o 16:45 Z nami od: 15 stycznia 2016, dodanych komentarzy: 11

Ten budynek, jakoś tak mało pasuje do pozostałych budynków. Ja do tej pory jeszcze go nie wybudowałem. Widzę, że jest on potrzebny, żeby dostawać odznaki skryby za wybitne opinie. Te misje z odznakami skryby jednak sobie odpuszczam. Zamiast pisać opinie, wolę pobiegać komandosem, albo produkować od czasu do czasu kolejne plecaki na polance. Żeby nie było, książki czytam, ale wolę chodzić do prawdziwej biblioteki. Taki sentyment z lat dzieciństwa.

Banitka Poniedziałek, 1 lutego 2016 o 16:58 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

:-0
A to szczerze zadziwiłeś Lwieserce, nie masz budynki biblioteki i nie piszesz opinii, nie potrzebujesz skryb ? :-0
Z Twoim talentem do erudycji, interpunkcji, stylistyki i ortografii pisanie opinii nie byłoby trudnym zajęciem, naprawdę Twoje komentarze tutaj, niesłychanie trafne, dokładnie w temacie z jednoczesną nutką dodania coś od siebie, świadczą że poradziłbyś sobie z opiniami, skoro Grzdyl i Banita w jednej osobie sobie radzi to Ty tym bardziej, zwłaszcza że wystarczy tam opisać sens tematu zawarty w 6 linijkach i już skryba jest Twoja :-)
Rozumiem sentyment dzieciństwa, rozumiem czar chodzenia do prawdziwej biblioteki, sama przeczytałam wszystkie książki w 3 miejscowościach i przeprowadziłam się dalej do Ustki by móc więcej czytać, no trochę przesadzam, przeprowadziłam się by móc żyć inaczej i pracować w spokoju, a 1 % by mieć możliwość do przeczytania czegoś nowego :-)
Po przygodzie PIKSELWARS zaczynam intensywne pisanie opinii, razem powinnam napisać 3 tysiące opinii, chyba skończę za życia ;-D

Skomentuj ten budynek śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Środa, 26 czerwca 2019 o 00:50
MisiekEm: Dodaj swoją stronę ZA DARMO !!! -.. »

Środa, 26 czerwca 2019 o 00:50
MisiekEm: Dodaj swoją stronę ZA DARMO !!! -.. »

Środa, 26 czerwca 2019 o 00:50
MisiekEm: Dodaj swoją stronę ZA DARMO !!! -.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2793 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony