jaclaw.info

Dżon Dynamitek

Lista wrogów > Bossowie > Dżon Dynamitek

Oryginalne rozmiary Dżona Dynamitka przed i po starciu z dzielnym komandosem:

Dżon Dynamitek, żywy     ..i nieżywy

Znaki szczególne:

  • Ma 10000 życia
  • Daje 5000 doświadczenia

Kryje się w:

  • Kopalnia sznureczków Dziankarla

Te lepsze itemy wypadające z Dżona Dynamitka:

Kurtka sapera

«

»

Stronę z tym bossem odwiedzono już 1618 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce wczoraj o 21:23

Komentarze

Marcink Niedziela, 1 marca 2015 o 08:48 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Dżon dynamitek znajduje się na dwunastym poziomie wspomnianej kopalni sznurków. Nie sprawia szczególnego problemu, aczkolwiek ma tendencję do parzenia ogniem, co odbiera najwięcej energii w czasie walki z nim. Obecnie ciągle noszę kurtkę sapera, więc liczyłem, że uda mi się wyszarpać jakąś lepszą od Dżona, ale niestety nie doczekałem się.

Banitka Środa, 27 stycznia 2016 o 12:29 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Dżon Dynamitek bardzo śmieszna nazwa jak i jego wygląd, zastanawiałam się wielokrotnie nad pomysłem i wyobraźnią taką a nie inną animowanych postaci wielu Bossów, skąd to się twórcy wzięło ? Nie żeby nie było trafione i dotarło do mnie, dziwne, jasne przypuszczenie że twórca ma na imię Jan, czy to możliwe ? ;-D
Napiszę tak, nie pamiętam już czy i ile itemów wyskoczyło mi z tego Dżonka, ubiłam go na razie 9 razy, nie wiem czy niektórzy tu ściemniali pisząc że bicie Bossa w oko ma jakiś związek z wypadaniem lepszych kurtek, czy li tylko z wypadaniem z nich czegokolwiek lepszego niż inne surowce normalnie :-D

Batmanek Czwartek, 28 stycznia 2016 o 10:17 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Już wiele razy zadawałem sobie te pytanie Banitko, czy bicie wrogów w jakis konkretny punkt daje jakies większe profity lub zadaje większe obrażenia. Trzeba by było poswięcić na takie eksperymenty dużo czasu i zrobić obliczenia statystyczne :) A co do wyobraźni twórcy gry, trafił w mój gust w dziesiątkę. Podobają mi się i smieszą wszystkie nazwy wrogów, bossów, jak i ich wygląd. Może dlatego jeszcze gram, choć widzę symptomy uzależnienia. Może najwyższa pora zrobić sobie przerwę, tak jak inni komandosi, wpadać tylko w czasie nalotów. No, mnie jeszcze ta gra nie znudziła na tyle, żeby robić dłuższe przerwy. Przez półtora roku, miałem jedną miesieczną przerwę. Co do Dżona, jeden z wielu pomniejszych bossów. Dla początkujących małe zaskoczenie w czasie eksploracji kopalń ale też możliwosć zdobywania doswiadczenia i czekania na wypadnięcie dobrej kurtki sapera dla komandosa z poziomem 60 i wyższym. Dla doswiadczonych graczy, jeden z wielu wrogów, których się po prostu sprząta :)

Pani Filozof Sobota, 5 marca 2016 o 13:21 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Tak, ten boss nazywa się zabawnie i wygląda zabawnie, ale zabawy przy nim za wiele już nie mam. Do tej pory odwiedziłam go raptem 16 razy, czyli to najmniej bity przeze mnie boss z kopalniany. Dla początkujących Komandosów, ale tych, którzy spokojnie już zapuszczają się w otchłanie kopalni, boss ten może być atrakcyjny z powodu ciuszków oraz smakołyków, które oddaje padając trupem.

Husky10 Wtorek, 24 maja 2016 o 15:40 Z nami od: 04 marca 2015, dodanych komentarzy: 22

Czytajc wcześniejsze opinie dzielnych komandosów zapuściłem się do kopalnie celem stoczenia śmiertelnej walki z Dżonem Dynamitek. Walka była nie aż tak zacieta, gdyż jak się okazało Dżon nie jest zbyt wymagajcym przeciwnikiem. Jednak po zwycięskiej z nim walce nie zdobywea się jakiś fascynujcycgh itemów, jedna niebieska tbleta, odzmnaka bosa i drzazga :-(. Czy warto się do niego zapuszczać?

Skomentuj tego bossa śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2821 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony