jaclaw.info

Julek Grzybnia

Lista wrogów > Bossowie > Julek Grzybnia

Oryginalne rozmiary Julka Grzybni przed i po starciu z dzielnym komandosem:

Julek Grzybnia, żywy     ..i nieżywy

Znaki szczególne:

  • Ma 5000 życia
  • Daje 3200 doświadczenia

Kryje się w:

  • Środkowa ścieżka niepewnego lasu

Aktywuje liczniki:

  • 15
    Trucizna - Jesteś zatruty, z każdym ruchem tracisz 5 życia.

Te lepsze itemy wypadające z Julka Grzybni:

Hełm moro Hełm moro pustynne

«

»

Stronę z tym bossem odwiedzono już 1801 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 2 dni temu o 10:13

Komentarze

Marcink Sobota, 28 lutego 2015 o 09:18 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Julek Grzybnia kryje się na kawałku leśnej drogi pomiędzy Krawcem Armatanim a Magazynami Sznureczków. Pamiętam, że pierwszy raz trafiłem na niego gdy pomyliłem drogę powrotną z magazynów ale już wtedy jakoś sobie z nim poradziłem ładunkami wybuchowymi, można więc uznać go za niezbyt trudnego przeciwnika nawet dla niezbyt rozbudowanych graczy. Kto jest w stanie samodzielnie przebić się przez las i dotrzeć do magazynów sznureczków, ten pewnie da sobie z nim radę przy niewielkiej pomocy ładunków wybuchowych. Niestety jak do tej pory nie otrzymałem od niego żadnego hełmu.

Marcink Sobota, 28 lutego 2015 o 21:07 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Oj, właśnie zorientowałem się, że pomyliłem Julka z Tadkiem. Powyższy opis dotyczy Tadka a Julek jeśli teraz dobrze kojarzę rezyduje na końcu środkowej ścieżki niepewnego lasu, trzeba pamiętać żeby zabrać ze sobą linę..

Pani Filozof Środa, 11 marca 2015 o 21:21 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Zauważyłam, że Komandosi rzadko odwiedzają tego bossa; co nie wejdę na środkową ścieżkę, ta zawsze jest chętna i gotowa do bicia. Julek Grzybnia należy to niezbyt wymagających bossów, tłucze się go szybko i bez większego uszczerbku na życiu i energii. Za to daje dużo jabłek, a tych ostatnio coraz mniej...

Banitka Środa, 27 stycznia 2016 o 18:21 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Julek Grzybnia, który poniósł klęskę w starciu ze mną 21 razy nie wywarł na mnie większego wrażenia, nawet trochę wkurzyłam się że ta środkowa ścieżka niepewnego lasu kończy się w jego padole, mój pierwszy raz z nim był niezwykle wtenczas szokujący ponieważ nie miałam w plecaku żadnego linoszpadla czy liny i nie miałam wtedy pojęcia że idąc tą ścieżką muszę takie cuś posiadać, to że nie mogłam wyjść z tego dołu było dla mnie dużym zaskoczeniem :-)
Naprawdę to moje początki miały bardzo znikomą wiedzę, chodziłam sobie zupełnie na luziku i nie zdawałam sobie sprawy z większości niebezpieczeństw na mnie czyhających, mówię o tych czasach gdy zaczynałam z Banitą ale dzięki pojętnemu pomocnikowi Banita ruszył z miejsca a ja przesiadłam się na Banitkę z jakimś tam już pojęciem o tej grze :-)
Reasumując tematycznie, odwiedzam Julka tylko i wyłącznie wtedy gdy potrzebuje muchomorów, za którymi oblatuję wszystkie ścieżki na których mogę je zdobyć, hmm ... Julek to zdrobnienie od Juliusza zapewne, a może pomysł tak go nazwania wziął się od krótkiego powiedzonka " rany Julek " ? :-):-)

Pani Filozof Sobota, 5 marca 2016 o 19:12 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Po powrocie do gry od razu odwiedziłam starego, poczciwego przyjaciela - Julka Grzybnię. Na tę chwilę 28 razy pobiłam ze skutkiem śmiertelnym tego bossa. Początkującym Komandosom może on sprawiać problem z dwóch powodów: wpada się do dziury, a nie każdy wie, że należy wyposażyć się w linę (i szpadel, a najlepiej linoszpadel) oraz mocno truje. Pamiętam wiele akcji, kiedy trzeba było wyciągać Komandosów, biegnąć po linę do domku lub do sklepu. Raz nawet mi, podczas nalotu, zdarzyło się zapomnieć o linoszpadlu (nie mam pojęcia, jak to się stało, że to cacko zostało w domu) i musiałam czekać, aż przyjacielski Komandos skoczy do domku po linę i mnie wydostanie. Dla takich chwil warto grać w Komandosa!

Skomentuj tego bossa śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2821 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony