jaclaw.info

Kroplak buraczany

Lista wrogów > Bossowie > Kroplak buraczany

Oryginalne rozmiary Kroplaka Buraczanego przed i po starciu z dzielnym komandosem:

Kroplak buraczany, żywy     ..i nieżywy

Znaki szczególne:

  • Ma 10000 życia
  • Daje 4000 doświadczenia

Kryje się w:

  • Zbiornik Konfilki

Aktywuje liczniki:

  • 15
    Lód - Jesteś zamrożony, z każdym ruchem tracisz 5 życia

Te lepsze itemy wypadające z Kroplaka Buraczanego:

Wiertarka chłodzona powietrzem

«

»

Stronę z tym bossem odwiedzono już 1327 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 3 dni temu o 01:32

Komentarze

Napisał/a: ~MarwarŚroda, 18 grudnia 2013 o 22:23

Dokładnie znajduje się na 13 poziomie zbiornika.
Wydaje mi się iż kroplaki które spotykamy po drodze zadają większe obrażenia niż buraczany.

Bonus: 30 sznureczków.

Marcink Środa, 4 marca 2015 o 17:59 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Własnie pierwszy raz miałem okazję, przez zupełny przypadek, zmierzyć się z tym bossem. Wybierałem się na zielone kroplaki, a tu zamiast nich pojawił się on. Początkowo wpadłem w lekkie przerażenie, bo z kroplakami ogólnie idzie mi tak sobie, szczególnie z różowymi i właśnie poszukiwanymi zielonymi (mucha owocówka), no ale jak się okazało strach był nieuzasadniony. Wróg na poziomie bossów rezydujących w kopalniach, a więc raczej dość słaby, zdecydowanie łatwiejszy (dla mnie) od tych siedzących w magazynach desek. Niestety niczego ciekawego mi nie zostawił.

Banitka Środa, 27 stycznia 2016 o 15:07 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Kroplaka buraczanego biłam często swego czasu t/j 22 razy i dokładnie wtedy te razy nastąpiły gdy musiałam zdobywać misje związane ze wszystkimi rodzajami kroplaków w zbiornikach, pomyślnie zbiegło to się wtedy gdy bardzo szybko marzyłam o zrobieniu 2 poziomów biologii a paprotka świetnie się do tego nadawała bo dużo mi odbywało od liczby ustanowionej jak tykająca bomba, zawsze się liczy do przodu a tu wspak to też jest bardzo intrygujące :-)
Kroplak buraczany dostosował się swoim wyglądem do nazwy, jest idealny, jakaś natka na jego czubie byłaby już zbędna, także spoko, ma te dwie cechy zawarte w sobie aż nadto wyraźnie ;-)
Kroplak buraczany wraz z innymi bossami rozsianymi w różnego rodzaju budynkach po przejściu całych zastępów wrogów ukrytych w pokrętnych korytarzach jest swego rodzaju odpoczynkiem, nabraniem oddechu i roztarciem dłoni zdrętwiałych od notorycznego bycia w bezruchu jednego ruchu ;-D < ale plotę >
Ale no wiecie, to co piszę to odczucia i przeżycia bez zbytniego przystrajania słów, staram się odtworzyć moje wspomnienia a to trudne bo było tak dawno, także sorry za moja pisaninę wobec tych, którzy po przeczytaniu moich wypocin jakoś to fonetycznie skwitują :-)
Jeśli kogoś rozbawię to ogromnie mnie to cieszy :-)

Batmanek Czwartek, 28 stycznia 2016 o 10:34 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Ciągle mnie zadziwia, ile to rzeczy można pisać na temat wrogów, bossów, przedmiotów występujących w tej grze. Ile ma się wyobrażeń, pomysłów i skojarzeń. Trochę to smieszne ale prawdziwe. Faktycznie takie są odczucia. I to nie chodzi tylko o Ciebie Banitko, ja mam podobnie. Boss ten, tak jak wspominał w swojej wypowiedzi Marcink, jest na poziomie bossów rezydujących w kopalniach.. Ubicie daje tylko 4000 doswiadczenia. Myslę, że nie będzie stanowił realnego zagrożenia, chyba, że ktos się za daleko zapędzi, ma mało życia lub nie ma żadnych odswieżaczy. To był mój problem na początku gry. Byłem ciekawy nowych miejsc, nie zawsze patrzyłem co mam w plecaku, czasami przez szybkosć czy złe kliknięcie lądowałem na polance. Nawet mając 300 poziom popełniałem wiele błędów, bo szybko, przez moje roztargnienie. Ale teraz :) mój komandos jest silny, i czasem moje błędy nie stanowią już takiego problemu :)

Banitka Czwartek, 28 stycznia 2016 o 11:44 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

No proszę, też tak masz :-D
A już myślałam że tylko ja tu fiksuję z wyobrażeniami na temat tych sznurkownianych stworów :-)
Bo przecież cały czas się na nie gapię jak je biję, one na mnie nawet nie łypną okiem, Admin zadbał o to by nie patrzyły nam w oczy, ciekawe czemu, dziwne ;-)
Moje rozważne doświadczenie prowadzone Banitą nauczyło mnie jak bezpiecznie chodzić Banitką, jedno jedyne lądowanie na polance nie było moim błędem ktoś inny nią władał i do tego lekkomyślnie, mam wielki żal, bo chciałam Banitkę od tego uchronić i aby miała " czyste konto " tak samo jak nie chcę jeść tabsów, trofeum żółtych tabletek jeszcze nie mam zaliczone, chcę aby miała taki poziom tarczy jaki sama wypracuje klikaniem .
:-)

Banitka Czwartek, 28 stycznia 2016 o 20:11 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Byłam przed chwilką u tego buraczanego bossa i pokonałam go bez żadnej straty bardzo szybko, rzucił mi pod nogi 21 jabłek i jedną niebieską tabletkę, wybaczam mu ;-)

Pani Filozof Sobota, 5 marca 2016 o 13:30 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Bossowie-kroplaki są przesłodkie - zwłaszcza ten buraczany, jakby rzeczywiście był zawstydzony, a jednocześnie rozeźlony. Dzięki tej stronie mogłam ze smutkiem - porównując statystyki ubitych bossów - zauważyć, że takiego słodziaka ubiłam raptem 13 razy! To musi się zmienić - czym prędzej wybieram się do zbiornika Konfilki na buraczkową (moją ulubioną zupę).

Skomentuj tego bossa śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2821 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony