jaclaw.info

Kroplak falujący

Lista wrogów > Bossowie > Kroplak falujący

Oryginalne rozmiary Kroplaka Falującego przed i po starciu z dzielnym komandosem:

Kroplak falujący, żywy     ..i nieżywy

Znaki szczególne:

  • Ma 9000 życia
  • Daje 4100 doświadczenia

Kryje się w:

  • Zbiornik Wendaboja

Aktywuje liczniki:

  • 15
    Lód - Jesteś zamrożony, z każdym ruchem tracisz 5 życia

Te lepsze itemy wypadające z Kroplaka Falującego:

Podwójny młot z rozgrzanej miedzi

«

»

Stronę z tym bossem odwiedzono już 1260 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 2 dni temu o 21:45

Komentarze

Marcink Piątek, 13 marca 2015 o 20:48 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Dziś postanowiłem dokończyć rozprawy z bossami niższego poziomu w zbiornikach, napotkałem więc też Kroplaka falującego. Nie wyróżnia się niczym, jest dość niewielki, dla mnie tj. komandosa na ok 150 poziomie nie był zbyt wymagającym wrogiem. Niestety bardzo skąpy za pierwszym razem, nie było czego zbierać nawet jeśli chodzi o spożywkę.

Banitka Środa, 27 stycznia 2016 o 15:17 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Ma wygląd niestraszny, kolor mój ulubiony od pewnego czasu lawendowo - lilakowaty powiedziałabym, do tej pory uwielbiam czekoladowy, ale w moim ogrodzie zimowym już same belki i ramy okna dają ten kolor więc musiałam dać coś do odcięcia się od tego i lawendowy kolor wydał się idealny, trafiony, wręcz idylliczny, tym bardziej że imienniczka sam kwiatek do tego ogrodu pasuje znakomicie :-)
Odwiedziłam Kroplaka falującego 7 razy, tak się zastanawiałam czy sam Komandos staje się w jakiś sposób silniejszy dzięki ilości ubitych wrogów widocznej w tabeli pokonanych wrogów, co ta informacja ma nam dać, tylko świadomość owszem jest mi z nią dobrze, ale czy coś jeszcze daje Komandosowi, jakąś ważność ?

Batmanek Sobota, 30 stycznia 2016 o 23:25 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Przeglądając teraz wszystkich bossów po kolei, natrafiłem na tego oto falującego kroplaka i powiem szczerze, ledwo go sobie przypominam. Jakbym go pierwszy raz w życiu widział :) I tak jak pisze Banitka powyżej, wygląd jakiś taki niestraszny. Punktów doswiadczenia daje mało, wypada z niego młot, który mnie jako użytkownika wiertarki nigdy nie interesował. Spotkałem go może kilka razy w czasie całej gry, może dlatego, że ten zbiornik jest mniejszy i rzadko tam wchodziłem. A po załatwieniu wygląda jakby zgnieciona jagódka. Myślę, że te informacje, statystyki służą tylko nam, czy właśnie statystykom. Można byłoby wprowadzić jakieś kolejne trofeum, kto najwięcej razy ubił jakiegoś bossa, no ale tu to chyba wszędzie by wygrała Konfilka ze swoim kosmicznym poziomem.

Pani Filozof Sobota, 5 marca 2016 o 13:33 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Ten boss przypomina bardziej płomyk niż kropelkę, więc spokojnie mógłby palić Komandosów niż ich zamrażać, ale i tak jest słodki. Zgadzam się z Banitką - ma świetnie dobraną kolorystykę i pasuje idealnie do zbiorników. Nie może być, że ukatrupiłam go tylko 9 razy - to chyba najmniej bity przeze mnie boss ze wszystkich bossów stacjonarnych! Pora "zgnieść tę jagódkę" i podnieść statystykę!

Skomentuj tego bossa śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2850 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony