jaclaw.info

Kroplak Pół Syntetyk

Lista wrogów > Bossowie > Kroplak Pół Syntetyk

Oryginalne rozmiary Kroplaka Pół Syntetyka przed i po starciu z dzielnym komandosem:

Kroplak Pół Syntetyk, żywy     ..i nieżywy

Znaki szczególne:

  • Ma 13000 życia
  • Daje 3000 doświadczenia

Kryje się w:

  • Zbiornik Dziankarla

Aktywuje liczniki:

  • 15
    Prąd - Jesteś porażony, z każdym ruchem tracisz 5 życia

Kroplaka Pół Syntetyka trzeba pokonać w jednej misji:


Te lepsze itemy wypadające z Kroplaka Pół Syntetyka:

Spodnie sapera

«

»

Stronę z tym bossem odwiedzono już 1409 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 3 dni temu o 01:31

Komentarze

Marcink Piątek, 13 marca 2015 o 20:51 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Kroplak Pół Syntetyk jest najmocnijeszym kroplakiem w zbiornikach (chodzi o bossów z dwunastego poziomu, albo trzynastego, nie pamiętam). Ma najwięcej życia, jednak nie przekłada się to szczególnie na jego zdolności bojowe, straciłem na nim może ze sto punktów HP. Bardzo chętnie odwiedzę go wielokrotnie w misji Woda w kolanie, bo wygląda mi to na bardzo przyjemne i szybkie zadanie.

Banitka Środa, 27 stycznia 2016 o 00:59 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Taka prosta kropelka, oczęta i rozdziawiony buziol, przyznam się że lubiłam go ubijać do misji, poniósł klęskę pode mną 27 razy, myślę ze gdybym w ramach obowiązku misyjnego nie musiała do niego wchodzić to jego upadek widziałabym dużo mniej razy, naprawdę na wszystkiego nie da się zrobić w ciągu dnia a nawet zarwać część nocy, więc chodzi się najczęściej tam gdzie ma się coś do zdobycia i zerwania, mną jako biologiem wciąż rządzą rośliny, zioła które dzięki zbieraniu wypracowały mi dużo sznurków i 25 poziom Biologii, więc chodzę zazwyczaj tam gdzie przy okazji mogę je zrywać.
Ostatnio najczęściej kupuję wodę i oczywiście zbierają się moje prywatne zasoby, ale gdy znów będę potrzebowała paprotki to ponownie zawitam do kropelkowego lokum Pół Syntetyka :-)

Batmanek Czwartek, 28 stycznia 2016 o 10:05 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

To prawda, gdyby nie misja w kolanie, to bym go również tyle razy nie ubijał. Choć pamiętam, ża akurat od tego bossa wypadły mi fajne spodnie sapera, które długo mi służyły. Aby wykonać misję, trzeba było czatować przy nim, żeby jak najszybciej wykonać zadanie i mieć już szefa mechaników za sobą. Ha, tak patrzę i teraz wiem skąd ja mam impregnat różowy eta +14. Zupełnie zapomniałem, że to za tą misję. Hmm, to już wiem skąd można mieć więcej takich impregnatów, wystarczy stworzyć klony, dostaecznie silne, żeby wykonały wszystkie misje w zbiornikach :) Ale to może kiedys, nie wiem czy gra warta swieczki. Ogólnie misje w zbiornikach były na tamten czas, gdy mój komandos nie był jeszcze wyposażony tak jak dzisiaj, długie i ciężkie. Sporo czasu wymagały, napojów. Ale dzięki temu nasz komandos zbiera doswiadczenie. Wykonanie misji zajęcło 2 dni. Miałem szczęscie, że nie było wtedy kolejek do niego :)

Banitka Czwartek, 28 stycznia 2016 o 22:00 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Kroplak Pół Syntetyk był bardzo zaskoczony przed chwilą moim wtargnięciem w jego progi, oszołomiony starał się nie uczynić mi żadnej krzywdy, tylko 2 razy mnie połaskotał po czym wydał ostatnie w tym wcieleni tchnienie, niewiele miał schowane pod wodnym ubiorem, malutko powiedziałabym, ale ... zadziwiły mnie tam nieśmiałe odwiedziny Eugeniusza, luknął tylko na mnie i wyszedł ;-)
Do tego czułam się winna, że sprzątnęłam Syntetyka sprzed nosa innemu graczowi który musi z nimi zrobić misję, oto to zdarzenie :
21:52 Banitka: któż to mnie odwiedził ? :-))
21:52 Pewnegorazu: :))
21:52 Banitka: :-)
21:52 Pewnegorazu: misja na syntetyka
21:52 Banitka: o rannny, sorki że Ci go sprzątnęłam, nie wiedziałam ....
21:53 Pewnegorazu: nie muszę go całego ubijać


i wiecie co, okazało się nawijam z Eugeniuszem, nie wiem, nie wiedziałam, zapomniałam, a potem Eureka :-D
Nieraz bywa zabawnie ;-)

Pani Filozof Sobota, 5 marca 2016 o 00:28 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Kroplak Pół Syntetyk ugiął się pod moim ciosem już 33 razy - najczęściej odwiedzałam go podczas misji, którą nie tak łatwo było wykonać. Kroplak nie śpieszył się z odżywaniem, a poza tym byli jeszcze inni Komandosi, którzy również chcieli go ukatrupić. Boss ten chyba wiedział, że to ja znów go nękam i po którymś ubiciu przestał dawać cokolwiek...

Skomentuj tego bossa śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Sobota, 24 sierpnia 2019 o 07:44
Fotorzeszow: Dobre foto na głównej ;) »

Piątek, 23 sierpnia 2019 o 21:43
Godula: Ten katalog stron jest faktycznie prosty. Taki w.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2821 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony