jaclaw.info

Sromotniczek

Lista wrogów > Bossowie > Sromotniczek

Oryginalne rozmiary Sromotniczka przed i po starciu z dzielnym komandosem:

Sromotniczek, żywy     ..i nieżywy

Znaki szczególne:

  • Ma 8200 życia
  • Daje 5200 doświadczenia

Kryje się w:

  • Zakątek Sromotniczka w Zagadkowym lesie

Aktywuje liczniki:

  • 15
    Trucizna - Jesteś zatruty, z każdym ruchem tracisz 5 życia.

Te lepsze itemy wypadające z Sromotniczka:

Szturmówy czołgisty Kurtka czołgisty

«

»

Stronę z tym bossem odwiedzono już 1324 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 3 dni temu o 14:49

Komentarze

Pani Filozof Sobota, 24 stycznia 2015 o 21:58 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Bardzo lubię tłuc tego bossa - daje naprawdę sporo punktów doświadczenie i obficie częstuje smakołykami. Dotrzeć można do niego na dwa sposoby (od strony niepewnego lasu lub zagadkowego lasu), ale zawsze przechodzimy przez grzyby, których nie lubię. Bawi mnie postawa Sromotniczka - składa łapki, jakby mówił: ja wam jeszcze pokażę! To dzięki temu bossowi zdobyłam najlepsze spodnie do tej pory.

Marcink Piątek, 6 lutego 2015 o 13:49 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Dziś po raz pierwszy trafiłem na tego bossa, co dziwne, bo tamtą okolicą chodziłem już wielokrotnie, chyba zawsze ktoś mnie uprzedził. Dostałem od niego fajne gatki, znacznie mocniejsze od tych, które pechowo kupiłem tego samego dnia w antykwariacie :)

Banitka Środa, 27 stycznia 2016 o 22:27 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Początki moje były bardzo emocjonujące i sporo musiałam się skoncentrować by utrzymać poziom życia i energii bijąc Sromotniczka i następujących po nim mieszanych wrogów w stronę ognistej pustyni, teraz nie mam już z tym problemu i nawet droga tam mi się nie dłuży, mogłaby być nawet dłuższa więcej zdobyczy bym miała, właściwie wszędzie już chodzę sama, oprócz Zimnego drania, Jupitera, opuszczonej żarowni, która na razie nie specjalnie mnie nęci ;-) Te ostrzeżenia jak zagadkowy czy niepewny las kiedyś działały na moją wyobraźnię i powodowały bojaźń o życie Komandosa, teraz to pikuś, ale tak reaguje się na wszystko co nieznane, strach ma zawsze wielkie oczy, trzeba spokojnym torem bez wychylania dorosnąć a potem pokazać na co nas stać, co nie ? :-))

Batmanek Czwartek, 28 stycznia 2016 o 09:29 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

422, już tyle razy ubiłem Sromotniczka. I ta liczba pewnie będzie ciągle rosła, bo boss ten stoi na drodze do fabryk ogników i pustyni lodowej, które coraz częsciej odwiedzam. Nie sposób więc go nie spotkać, chyba, że akurat ktos go ubije przede mną. Dawniej sprawiał mi problemy, najpierw trzeba było się do niego dostać przez różnego rodzaju grzyby, które nie są dla początkujących graczy. Trzeba nabrać doswiadczenia, swoje wygrać, swoje przegrać. Ja akurat od tego bosa mam w miarę dobrą kurtkę czołgisty, któą dodatkowo zaimprenowałem mocnym dd. A że do tej pory nic lepszego nie znalazłem, to będę nosił ją aż do skutku. Od miejsca w którym się znajduje, już prosta droga na lodową. Lubię ten odcinek, długi, prosty, sporo wrogów, sporo fantów. Staram się w miarę systematycznie czyscić. Może któremus z słabszych komandosów uda się dzięki temu dojsc tak daleko, ale później lepiej uważajcie, bo jak zaczną się odradzać wrogowie, może być problem z drogą powrotną.

Skomentuj tego bossa śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2850 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony