jaclaw.info

Żółty glut

Lista wrogów > Bossowie > Żółty glut

Oryginalne rozmiary Żółtego gluta przed i po starciu z dzielnym komandosem:

Żółty glut, żywy     ..i nieżywy


Źółty glut pojawia się zazwyczaj pod tablicami na rynku. Robi to nieregularnie podczas nalotów - nie jest więc wrogiem, którego spotkasz tam zawsze.

Znaki szczególne:

  • Ma 30000 życia
  • Daje 30000 doświadczenia

Kryje się w:

  • Czasami na tablicach w rynku

Aktywuje liczniki:

  • 15
    Trucizna - Jesteś zatruty, z każdym ruchem tracisz 5 życia.

«

»

Stronę z tym bossem odwiedzono już 5992 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce dzisiaj o 04:40

Komentarze

Pani Filozof Niedziela, 18 stycznia 2015 o 01:03 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Lubię ubijać żółte gluty - moja defensywa wystarczy, by nie marnować na nie za wiele napojów, a punkty i smakołyki są naprawdę okazałe. To chyba mój ulubiony boss z nalotów.

Depsol Piątek, 6 lutego 2015 o 11:54 Z nami od: 19 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 7

Żółty Glut to bardzo fajny potworek ;) lubię je bo wypadają z nich cytryny i banany w dość dużych ilościach niespotykanych przy innych wrogach. Na nalotach można ich zdobyć sporo w dość krótkim czasie, zbieranie ich na normalnych jest dość czasochłonne. Cytryny i banany przydają się do robienia odświeżaczy powietrza (profesja mechanika) oraz napojów energetycznych. Szkoda tylko że nie ma białych glutów z których wypadałyby kokosy ;)

Banitka Środa, 27 stycznia 2016 o 21:33 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Ale się zdziwiłam gdy przed pisaniem tego komentarza zajrzałam w info o pokonanych wrogach szukając Żółtego gluta, rzadko uczestniczę w nalotach i naprawdę zaskoczyłam sama siebie ilością pokonania tego bossa - 43 razy miałam teraz niewątpliwą przyjemność z nim walczyć, jak dla mnie i według mojej frekwencji bycia w nalocie to bardzo dużo razy :-)
Jak to określono wyżej " czasami na tablicach w rynku " to w tych miejscach nie miałam okazji z nim walczyć, choć mogę się mylić bo pamięć już nie ta ;-)
Pamiętam tylko że pokonuję go masowo wespół z innymi nalotowymi stworzonkami koktajlami mołotowa i dzieje się to bardzo szybko :-)
Owocowe dary, które wypadają w sprawiedliwej ilości z Żółtego gluta dawały mi sporo satysfakcji :-)
Jestem zbieraczem i dostarczycielem do głównej matrycy jaką jest Banita więc niekonieczne są dla mnie szybkie poziomy, wystarczy że zdobędę potrzebne mnie i Banicie surowce, to wszystko :-)

Batmanek Czwartek, 28 stycznia 2016 o 00:26 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Jeden z moich ulubionych chłopców do bicia. Żółty wielki glut. Zawsze się cieszę, gdy go spotykam na planszach, bo wiem, że rozprawa z nim będzie szybka i obfita w banany i cytryny, które później wykorzystam do stworzenia odświeżaczy powietrza. Na tablicach akurat nigdy go nie spotkałem, zazwyczaj na ścieżkach niepewnego lasu. Zawsze mnie zastanawiało czy bicie bosów w pewne elementy, fragmenty, tj. oko, paszczę zadaje więcej obrażeń niż w inne miejsca. Na przykład Jasia zawsze biję w oko. Fajnym efektem byłoby, gdy po rozwaleniu żółtego gluta na wszystkich spadałaby żółta kisielowata maź.

Skomentuj tego bossa śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2827 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony