jaclaw.info

Jubilerstwo: Rubinowe surikeny - szczegóły

Encyklopedia itemów > Przepis > Jubilerstwo: Rubinowe surikeny

Jubilerstwo: Rubinowe surikenyJubilerstwo: Rubinowe surikeny

Jak zdobyć:

  • Kupuje się w Sklepie Jubilerskim za 3000x Sznureczek

Ten, jak i każdy inny przepis można sprzedać na makulaturze za 10 100 sznureczków.

Wymagania:

  • Wymaga poziomu komandosa 45
  • Wymaga poziomu profesji Jubilerstwo 22
  • Wymaga energii 185

Tworzy:

Rubinowe surikeny

Składniki:

Cytrynowe surikeny
Sproszkowany rubin

Dzięki stworzeniu jednego przedmiotu zyskasz 37 pkt. profesji jubilerstwo.

Opis tej gry odwiedzono 1410 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 6 dni temu o 08:40

Kalkulatorek

Oblicz składniki dla szt.

  • Cytrynowe surikeny x1
  • Sproszkowany rubin x1

Potrzebujesz do tego 185 pkt energii - przygotuj więc 1 szt. napoju napój
A po stworzeniu 1 szt. tego itemu jubiler zyska 37 pkt profesji.

Historia zmian, aktualności

Dodano: Wtorek, 5 stycznia 2016 o 22:11

Wpis uzupełniono o cenę tego przepisu oraz miejsce zakupu.

Komentarze

Marsple Poniedziałek, 2 marca 2015 o 21:48 Z nami od: 18 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 115

Rubinowe surikeny to broń dla cierpliwych (to ze względu na jej baaardzo żmudny proces przygotowania) i dla niecierpliwych (ponieważ siła rażenia jest tak ogromna - przypominam moc 240! - że wrogowie padają o wiele szybciej niż przy zastosowaniu surikena tradycyjnego, zwanego w pewnych rejonach kraju "gołym"). Jak wspomniałem, przygotowanie surikena rubinowego to bardzo złożony proces - najpierw trzeba tylne drzwi poloneza zamienić na blachę, potem blachę przerobić na surikeny (te dwie czynności opanował mechanik), potem trzeba zrobić z nich wersję hartowaną i rozgrzaną (nie wiem czy jeszcze jakieś po drodze), do czego niezbędny jest chemik (prawdopodobnie). Dopiero po takich etapach przerabiania, surikeny trafiają do jubilera, który uszlachetnia je za pomocą kamieni. Nie wiem, czy po drodze nie pojawia się też farmaceuta, bo chyba są paraliżujące (czy trujące) surikeny, zrobione z jakiegoś wywaru. I na koniec można rzucać ;)

Opaski Niedziela, 6 września 2015 o 15:59 Z nami od: 18 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 41

Uzupełniając wywód Marsple na temat produkcji surikenów, pragnę dodać, że zwykłe surikeny (moc 50) wykonane przez mechanika z blachy tenże może przerobić na surikeny rozgrzane (moc 80) - do tego potrzebne są ogniki. Następnie z rozgrzanych, w dalszym ciągu, mechanik tworzy surikeny hartowane (moc 95) - potrzebna woda. Dalej mechanik może przerobić je na mrożone surikeny (moc 110) - potrzebne mroziki. Ostatnim rodzajem surikenów, jakie może wykonać mechanik, są surikeny paraliżujące (moc 125). Powstają z surikenów mrożonych z użyciem nektaru z muchomorów. Nektar ów wytwarza farmaceuta.
Dalszy proces wzmacniania mocy surikenów przypada w udziale jubilerowi. I tak, mając do dyspozycji surikeny paraliżujące oraz sproszkowany diament, może on wykonać surikeny diamentowe (moc 140). Następnie te surikeny mogą zostać wzmocnione z pomocą sproszkowanych cytrynów. Zyskujemy w efekcie surikeny cytrynowe (moc 190). Ostatnim poziomem osiągnięć technologicznych przy produkcji surikenów jest wykorzystanie sproszkowanych rubinów, który to składnik pozwoli nam przerobić surikeny cytrynowe na rubinowe (moc 240).
I w rzeczy samej, proces ów jest bardzo pracochłonny, a do tego pochłania ogromne ilości energii. W porównaniu z procesem tworzenia ładunków wybuchowych (przez mechanika, ale z pomocą chemika - który wytwarza każdy rodzaj prochu) wykonanie dynamitu jawi się o wiele łatwiejszym zadaniem. Dodając do tego jeszcze, że twardy dynamit ma moc rażenia 340, w mojej opinii wybór jest prosty. :)
Ale to już pozostawiam do rozważenia każdemu z osobna.
Nadmienię jeszcze tylko, że wszystkie wymienione powyżej surikeny nie zamykają ich listy. Bowiem istnieje suriken wyjątkowy, którego moc rażenia jest tak ogromna, że żadna inna broń dystansowa czy ładunek wybuchowy nie może się z nim równać. Tym specjałem jest suriken testowy.
Szkoda tylko, że przepis na niego nie istnieje. Ale za to można go zdobyć jako nagrodę przyznawaną przez Admina.

Skomentuj ten item śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2850 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony