jaclaw.info

Krawiectwo: Len - szczegóły

Encyklopedia itemów > Przepis > Krawiectwo: Len

Krawiectwo: LenKrawiectwo: Len

Jak zdobyć:

  • Kupuje się u Brata Bliźniaka Szpileczki za 100x Sznureczek

Ten, jak i każdy inny przepis można sprzedać na makulaturze za 10 100 sznureczków.

Wymagania:

  • Wymaga poziomu komandosa 10
  • Wymaga poziomu profesji Krawiectwo 1
  • Wymaga energii 10

Tworzy:

Len

Składniki:

Lniany kapelusz

Dzięki stworzeniu jednego przedmiotu zyskasz 2 pkt. profesji krawiectwo.

Opis tej gry odwiedzono 2096 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce dzisiaj o 04:22

Kalkulatorek

Oblicz składniki dla szt.

  • Lniany kapelusz x1

Potrzebujesz do tego 10 pkt energii - przygotuj więc 1 szt. napoju napój
A po stworzeniu 1 szt. tego itemu krawiec zyska 2 pkt profesji.

Historia zmian, aktualności

Dodano: Niedziela, 21 października 2012 o 13:16

Ten przepis kosztuje teraz nie 30, a 100 sznureczków, ponieważ podniesiono cenę skupu przepisów na makulaturze z 10 do 100 sznureczków.

Komentarze

Marsple Poniedziałek, 19 stycznia 2015 o 20:56 Z nami od: 18 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 115

Pojawienie się lnu i przepisu na niego to była prawdziwa rewolucja. Pamiętam jak dla zabawy zbierałem bezużyteczne wtedy kapelusze (bezużyteczne, ponieważ były już wtedy lepsze itemki na głowę) i chomikowałem je w plecaku (przypominam, że były czasy, kiedy nie było domku komandosa i wszystko trzeba było nosić w plecaku). Jak nazbierałem 1k kapelutków, to postanowiłem ukryć je na szczycie (lub jak kto woli na dnie) kopalni. Po jakimś czasie znalazł je komandos Grzegorz i zniszczył, do czego przyznał się na czacie ;) Kiedy pojawił się len, szaliki, peleryny i coraz większe plecaki a z czasem sakiewki, to Grzegorz jako honorowy komandos nazbierał 1k kapeluszy i zwrócił je prawowitemu właścicielowi. Jak pojawił się ten przepis, to kapelusze wypadały tylko na pierwszych dwóch poziomach kopalni - to był ruch Adka, aby gracze wrócili z o wiele bardziej atrakcyjnych lokalizacji do porzuconych kopalń.

Marcink Poniedziałek, 2 marca 2015 o 11:26 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Jest to bazowy przepis dla krawca, właściwie dla każdego przepisu. Przerabianie kapeluszy na len krawiec wykonuje praktycznie cały czas. Krawiec od lnu zaczyna swoją przygodę, następne len wykorzystuje do produkcji prostych plecaków, łatek, peleryn i wszystkiego o czym zapomniałem. Chyba nie ma przedmiotu, który nie wymaga uprzednio przygotowania jego podstawowej lnianej wersji, a dopiero później mocniejszej wersji, która już lnu nie wymaga (albo wymaga niewiele).

Lwieserce Piątek, 15 stycznia 2016 o 13:31 Z nami od: 15 stycznia 2016, dodanych komentarzy: 11

Jako krawiec przerabiam całe sterty lnu. Wykorzystuję w tym celu, lniane kapelusze, czerwone koszule i kapelusze Indiany Johnsa. Znaleźć je, nie jest trudno, wypadają prawie w każdej lokalizacji, niestety nie z taką dużą częstotliwością, jak byśmy chcieli. Len będzie nam potrzebny przede wszystkim do produkcji plecaków, sakiewek, peleryny, szalika czy też łatek, które możemy przyszyć do naszych sakiewek i plecaków, tym samym zwiększając wartość życia i energii. Kapelusz lub gotowy len możemy również kupić w antykwariacie, ale gdy go tam spotkamy, kupujmy od razu, bo bardzo szybko znika. Komandosi wykupują aby uzbierać na produkcję plecaka o dużej pojemności. A tego lnu potrzeba bardzo dużo. Aby wyprodukować wszystkie wyżej wymienione przedmioty o maksymalnej pojemności trzeba ten surowiec, len, liczyć w tysiącach

Skomentuj ten item śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2827 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony