jaclaw.info

Mrożone surikeny - szczegóły

Encyklopedia itemów > Broń dystansowa > Mrożone surikeny

Mrożone surikenyMrożone surikeny


Parametry podstawowe:

  • Moc: 110

Jak zdobyć:

Ten przedmiot jest składnikiem w przepisach:

Wymagania:

  • Wymaga poziomu komandosa 30

Opis tej gry odwiedzono 1302 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce wczoraj o 05:58

Historia zmian, aktualności

Dodano: Środa, 20 listopada 2013 o 15:37

Zaktualizowano wymagania poziomu komandosa. Nie każdy już może używać tych surikenów. Od dziś mogą tylko gracze z poziomem min. 30.

Komentarze

Pani Filozof Wtorek, 20 stycznia 2015 o 14:09 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Z tych surikenów korzystam najczęściej, bo ich produkcja nie kosztuje wiele, zwłaszcza że produkuję mroziki i napoje energetyczne. Bardzo lubię broń dystansową, choć podczas nalotów najczęściej korzystam z koktajlów mołotowa.

Batmanek Piątek, 29 stycznia 2016 o 00:16 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Mrożone surikeny to moja podstawowa broń stosowana w czasie nalotów. Przy moim wysokim poziomie broni dystansowej, surikeny sieką wrogów i robią czystkę w szeregach przeciwników. Tylko z produktami do stworzenia tej broni bywał czasami problem. Mamy najpierw podstawowe surikeny, dodając ogniki tworzymy rozgrzane surikeny. W następnym procesie wkładamy do wody, hartujemy, na produkcję jednego takiego surikena potrzeba cztery wiaderka wody. Mając gotowy hartowany suriken możemy w końcu dodać mroziki. Zabójcza broń o mocy 110 do ataku. Część wykorzystam, natomiast pozostałe surikeny przekażę do dalszej obróbki. Najpierw paraliżujące, później diamentowe, cytrynowe i na końcu rubionowe. Te ostatnie przygotowuję sobie od czasu do czasu w wysokości 200-300 sztuk i trzymam na specjalne okazje :) Dostać takim mrożonym surikenem, to chyba nie boli, od razu znieczula i zamraża ranę. Spokojna i cicha śmierć.

Banitka Poniedziałek, 1 lutego 2016 o 15:45 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Mrożonych surikenów wyprodukowałam dotychczas w liczbie 13734 i to tylko na potrzeby dalszych przeróbek w surikeny paraliżujące, nigdy nie zużywałam mrożonych surikenów w jakiejkolwiek walce są zbyt cenne, jeśli przypadkowo mam okazję uczestniczyć w nalocie to biję tylko normalnie, śnieżkami i koktajlami mołotowa :-)
Mrożone surikeny nie są w wytwarzaniu tak trudne jak hartowane, ponieważ do produkcji mrożonych potrzebuję mroziki, które zawsze jakoś tam zdobędę sama czy z pomocą Banity lub kiedyś Szczelca, natomiast wodę potrzebną do produkcji hartowanych muszę podzielić jeszcze na produkcję cegieł, soków i wszystkich wywarów z ziół dlatego jest trudniej .
Mroziki potrzebne do produkcji surikenów mrożonych zdobywam w kopalniach, na lodowej, kupuję z bazaru lub korzystam z pomocy Banity :-)

Skomentuj ten item śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2851 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony