jaclaw.info

Ropa naftowa - szczegóły

Encyklopedia itemów > Surowiec naturalny > Ropa naftowa

Ropa naftowaRopa naftowa

Jak zdobyć:

Częstość wypadania:
Rzadko

Ten przedmiot jest składnikiem w przepisach:

Zobacz ten przedmiot na wiki.sznurkownia.pl

Opis tej gry odwiedzono 1325 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 3 dni temu o 11:17

Komentarze

Marcink Wtorek, 10 lutego 2015 o 10:41 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Ropa naftowa w dość mizernych ilościach wypada w zbiornikach, da się ją też produkować po postawieniu budynku Szyb naftowy, ale ilości na niskich poziomach też są mizerne. Ropa przydaje się głównie jako surowiec do produkcji Koktajli Mołotowa, w dość dobrym przeliczniku, bo 1 butelka ropy i 4 puste butelki dają nam aż 5 butelek benzyny 95, czyli docelowo 5 koktajli mołotowa.

Batmanek Piątek, 29 stycznia 2016 o 14:15 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Ropy naftowej mam pod dostatkiem. Nie pamiętam dokładnie, bo dawno nie byłem w swoim domku. Ślęczę w fabrykach ogników. Ale z tego co pamiętam będzie tego kilkanascie tysięcy. Kiedys wykorzystywałem do produkcji bezyny a później koktajli mołotowa. Teraz, jako że się przerzuciłem na broń dystansową ropa zalega mi w magazynach. A gdzie tyle jej zdobyłem. Z szybu naftowego przybywa mi 12 sztuk dziennie bo budynej stoi na 12 poziomie. Więcej go nie będę rozbudowywał, bo nie ma sensu. W zbiornikach wypadło mi według statystyk ponad 6 tys ropy. Ale uzbierałem w zbiornikach więcej, bo często można spotkać ropę pozostawioną przez innych komandosów. Ciekawe kto w grze jest królem naftowym. Kto ma jej najwięcej i czy to się przekłada na sznurki :) Bo przecież kto ma ropę, ten ma kasę i rządzi :)Jestem za dodaniem kolejnego trofeum do zdobycia 1 mln ropy - Szejk naftowy.

Banitka Piątek, 29 stycznia 2016 o 19:34 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Odkąd cenowy trend ropy naftowej jest niski to zauważyłam, że na Sznurkowni jest jej coraz więcej .Co mnie bardzo cieszy :-)
Ponieważ produkowałam benzynę dla moich stałych odbiorców : Banity i Szczelca
Na dzień dzisiejszy korzysta z przerobionej przeze mnie ropy tylko Banita :-)
W tej chwili uzyskuję z szybu naftowego tylko 11 butelek ropy i kilka tysięcy zdobywam w trakcie moich potyczek w zbiornikach :-)
Moje kalkulacje są takie, jeśli mam do wyboru 2 puste flaszki a 2 flaszki ropy a jedno miejsce w plecaku to zabieram puste flaszki, miałam dwóch dostarczycieli tego paliwa, teraz mam jednego ale i tak mogę poszczycić się sporym zapasem tego składnika do produkcji benzyny :-)

Pani Filozof Środa, 27 lipca 2016 o 13:53 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Dawniej zbierałam ropę naftową, bo liczyłam na Paputka, który miał robić z niej benzynę, a benzyny uzyskanej z ropy naftowej - koktajle mołotowa. Jednak z czasem ceny tego ładunku wybuchowego spadły i przestała się opłacać ich produkcja (kosztowały wiele energii, do tego butelki i szmatki lub sznurki). Od dłuższego czasu koktajle mołotowa wyłącznie zakupuję lub wygrywam w grze Pixele. Jeśli ktoś potrzebuje ropy (a Komandos zacznie działać), to chętnie ją sprezentuję - nie opłaca się wystawiać w antykwariacie, bo i tak nikt nie kupi, nawet za bezcen...

Skomentuj ten item śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Sobota, 15 czerwca 2019 o 00:36
MisiekEm: Katalog stron .. »

Wtorek, 30 kwietnia 2019 o 00:09
MisiekEm: Fajna stronka »

Wtorek, 16 kwietnia 2019 o 10:43
Marianna: Warto zerkać na promocje: .. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2730 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony