jaclaw.info

Ruda miedzi - szczegóły

Encyklopedia itemów > Surowiec naturalny > Ruda miedzi

Ruda miedziRuda miedzi


Jak zdobyć:

Częstość wypadania:
Bardzo rzadko

Ten przedmiot jest składnikiem w przepisach:

Zbieraj ten przedmiot, jest potrzebny do misji:

Opis tej gry odwiedzono 1680 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 3 dni temu o 00:08

Komentarze

Marcink Sobota, 28 lutego 2015 o 12:57 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Ruda miedzi jest pierwszym przedmiotem, który będzie mógł wydobywać górnik. Nie wydobędziesz miedzi to nie wydobędziesz niczego innego. Rudę miedzi można wydobywać najprostszym bylejakim kilofem, a wudobywa się ją z górek miedzi widocznych w kopalniach sznureczków, na różnych poziomach. Czasem też po prostu leży sobie gdzieś luzem. Na miedzi najłatwiej podbić sobie poziom umiejętności górnictwa, warto ją zbierać bo jest potrzebna w dość dużej ilości do jednej misji, a w kolejnej potrzeba jej w formie przerobionej na sztabki.

Batmanek Czwartek, 28 stycznia 2016 o 13:24 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Tylko jeden komentarz pod rudą miedzi, dziwne, taki ważny surowiec. Ja akurat jako górnik miałem o tyle dobrze, że pod tym względem jestem samowystarczalny. Nawet teraz mając 27 poziom górnctwa wracam od czasu do czasu do kopalń po miedź. Fakt, że teraz idzie mi to o wiele szybiej niż kiedys. Na miedź też jest dobra cena, bo zarówno miedź, srebro i złoto żeby wydobyć trzeba więcej czasu poswięcić niż przy wydobywaniu cyny lub żelaza, które lezą na pierwszych poziomach. Inni, którzy nie są komandosami muszą już zaopatrywać się w antykwariacie w miedź. A na pewno będzie im potrzebna, jak nie miedź to sztabki miedzi. Po pierwsze do wykonania misji, jesli oczywiscie będą je robić a po drugie do wykonywania wielu przydatnych przedmiotów: srubek, rurek, blachy a posrednio również do zwykłego dynamitu, patrzałek itd. Miedź to podstawa. Samo wykonanie misji z miedzią również przysporzy nam sporo fantów Będzie nam potrzebna w misji miedziana robótka i kuj miedź póki gorąca. Ogólnie, czekja nas cięzka robota przy wydobywaniu.

Banitka Piątek, 29 stycznia 2016 o 21:18 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Jak dla mnie to już nie dziwne ;-)
Zauważyłam, że leniuszki nie lubią zanadto okazji do napisania komentarza tylko chodzą po widocznych tu śladach innych, gdyby nie ja to Marcink ostałby się tu sam z jednym komentarzem ;-)
Ale na " szczęście " jest rubryka ostatnie komentarze gdzie " szpiedzy z krainy deszczowców " odnajdują swe natchnienie . Jest to bardzo zabawna sytuacja bo ja nie będąc wróżką jestem w stanie przewidzieć gdzie i ile nowych komentarzy powstanie ;-D
To mi bardzo schlebia ;-)
Ale wracając do tematu rudy miedzi, jest to bardzo ważny surowiec, dzięki któremu otrzymujemy główny środek płatniczy na sznurkowni ;-)
Ja zdobyłam na wrogu 274 kupeczki miedzianego piasku i uważam że jest to znaczący wkład w pozyskiwanie rudy miedzi przez Banitę :-)

Skomentuj ten item śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2851 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony