jaclaw.info

Sztabka złota - szczegóły

Encyklopedia itemów > Surowiec naturalny > Sztabka złota

Sztabka złotaSztabka złota

Jak zdobyć:

Ten przedmiot jest składnikiem w przepisach:

Zbieraj ten przedmiot, jest potrzebny do misji:

Opis tej gry odwiedzono 1481 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce 5 dni temu o 17:10

Komentarze

Batmanek Piątek, 29 stycznia 2016 o 14:29 Z nami od: 27 lutego 2015, dodanych komentarzy: 158

Sztabkę złota pozyskujemy na dwa sposoby. Do obu sposobów będzie nam potrzebny komandos z profesją chemia. Dzięki nauczeniu się sztuki przetapiania z przepisów, które kupimy u Asystenta Chemika (oba przepisy będą nas łącznie kosztować 3500 sznurków) będziemy mogli wytwarzać sztabki z złotego piasku (3 piaski na 1 sztabkę) lub z rudy złota. Tej akurat mam pod dostatkiem, bo zdobywając odpowiedni poziom górnictwa mogę spokojnie sobie zbierać. Od dłuższego czasu biegam po fabrykach, rudy się uzbierało, ale na przetapianie nie ma czasu. Swego czasu sprzedawałem, ale wcale tak ruda ani sztabki nie schodziły jak bym się spodziewał. Ale jak to mówią, złota nigdy za wiele. Trzeba trzymać na ciężkie czasy. Może bank sznurkowy padnie i będzie się płacić tylko złotem :)

Banitka Piątek, 29 stycznia 2016 o 20:58 Z nami od: 17 kwietnia 2015, dodanych komentarzy: 352

Dzięki za to, że jestem chemikiem bo ta profesja ma dużo różnych zdolności, które wywindowały mój poziom do liczby 54 . Jeśli chodzi o sztabki złota do tej pory wyprodukowałam ich 3605, a to wszystko między innymi dzięki Banicie, który zbierał rudę złota w pocie czoła sam wytapiając swe wdzięki w korytarzach żarowni i na tym myślicie że to jest koniec ? O nie ! Ruda złota, sztabki a potem złote rurki to wciąż bardzo potrzebny rytuał dla Banity :-)
A przecież każdy wie, że złota biżuteria w tym pierścienie niedźwiedzia i szczupaka ze szczerego złota są bardzo pożądane przez każdego komandosa, który chce wieść prym wśród " sznurkowego społeczeństwa " .

Skomentuj ten item śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2851 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony