jaclaw.info

Teleporter - szczegóły

Encyklopedia itemów > Narzędzie > Teleporter

TeleporterTeleporter


Teleporter jak sama nazwa wskazuje będzie nas przemieszczał. Nie ma jednak pełnej dowolności w naszych podróżach. Możemy teleportować się jedynie na polankę, za to z dowolnego miejsca. Aby użyć teleportu musimy posiadać 100% możliwej energii. Teleportowanie jest bowiem bardzo wyczerpujące.

Jak zdobyć:

Ten przedmiot nie jest składnikiem w żadnym przepisie.

Przedmiot Teleporter przyda się też do zgarnięcia trofeów:

  • Ziuuut do domu (1 szt.)

Ponadto o tym przedmiocie wspomniano tutaj:

Zobacz ten przedmiot na wiki.sznurkownia.pl

Opis tej gry odwiedzono 1609 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce wczoraj o 20:06

Komentarze

Napisał/a: ~wnutkiPiątek, 29 marca 2013 o 09:27

Orientujecie się jaka jest wartość rynkowa tego teleportera? Czy w ogóle ktoś z Was tego używał? Nie należę do nowoczesnego nurtu komandosów ale jako gracz z pierwszej 50 w życiu tego w rękach nie miałem a tym bardziej nie widziałem potrzeby posiadania.

Bonus: 40 sznureczków.

Napisał/a: ~InstalskiWtorek, 4 lutego 2014 o 22:58

przydaje się jeśli w ciągu sekundy chcesz wrócić na polankę w sposób inny niż mdlejąc ;) musisz jednak mieć 100% energii co jest ogromnym utrudnieniem i minusem tego gadżetu

Bonus: 30 sznureczków.

Marcink Sobota, 31 stycznia 2015 o 17:40 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Teleporter to doskonałe narzędzie, kosztujące niestety dość sporo. Ratował mnie z opresji już wielokrotnie, wystarczy pamiętać, żeby poziom energii mieć uzupełniony do pełna i nawet mocny przeciwnik nie będzie nam straszny. Nawet gdy zostanie nam już tylko 1 punkt HP zawsze możemy kliknąć teleport i bezpiecznie wrócić na polankę.

Marcink Wtorek, 24 lutego 2015 o 15:27 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Chciałbym się jeszcze podzielić tips&tricks odnośnie teleportera. Jak wiadomo, żeby teleportować się na polankę należy mieć pełny poziom Energii, który po przeteleportowaniu się na polankę spada do zera. Czasami uzyskanie pełnego poziomu jest niemożliwe lub nieopłacalne. Jeżeli mamy część energii, to warto sprawdzić czy mamy miejsce w plecaku by ściągnąć z siebie trochę ekwipunku. Jeżeli miejsca jest wystarczająco, to ściągamy to, co podbija nam poziom energii. Czasem wystarczy ściągnąć trzy zaimpregnowane rzeczy by obniżyć poziom o 1800 punktów, co może być wystarczające by szybko wycofać się z miejsca w którym jesteśmy bez marnowania napojów energetycznych. Na polance zakładamy wszystko na siebie i gotowe.

Skomentuj ten item śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Środa, 26 czerwca 2019 o 00:50
MisiekEm: Dodaj swoją stronę ZA DARMO !!! -.. »

Środa, 26 czerwca 2019 o 00:50
MisiekEm: Dodaj swoją stronę ZA DARMO !!! -.. »

Środa, 26 czerwca 2019 o 00:50
MisiekEm: Dodaj swoją stronę ZA DARMO !!! -.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2760 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony