jaclaw.info

Tajna misja: Arnold nie lubić karate

Tajne misje > Arnold nie lubić karate

Kryptonim: Arnold nie lubić karate

Zleca: Mechanik Arnold

Ich bin Arnold.
Jaaaa, Arnold nie lubić

Cel:

Zgnilak karate x50

Nagroda:

Sznureczek
900
Niebieska tabletka
9
Ametyst

«

»

Tę misję odwiedzono już 1378 razy.
Ostatnia wizyta miała miejsce wczoraj o 04:29

Komentarze

Pani Filozof Poniedziałek, 2 lutego 2015 o 15:57 Z nami od: 09 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 561

Przede mną misja z tych, które lubię najbardziej, czyli pokonywanie wrogów. Niestety, akurat zgnilaków jest jak na lekarstwo, a znaleźć je można tylko w jednym miejscu - śmierdzącej piwnicy magazynu desek Kosi. Jedna wybrała to ledwie kilka zgnilaków karate, a do zabicia jest aż 50! Czytałam na innej stronie poświęconej Komandosowi, że to nie wypada czatować na odrodzenie się wrogów. Zresztą doskonale to rozumiem, bo co to za zabawa, kiedy ktoś cały dzień tłucze bossa, przez co inni gracze nie mają do niego dostępu... Jednak zastanawiam się, czy rzeczywiście nie powinnam poczekać przy magazynach desek, by wykonać misję, miast latać w tę i z powrotem na polankę i zaglądać, czy ktoś inny nie miał w planach bitwy w tej piwnicy. Cóż, poczekam w pobliżu, ale będę też pytała innych graczy, czy nie chcą pierwsi wyczyścić piwnicy, a jeśli nie - to po odrodzeniu zgnilaków, będę kończyła tę misję.

Marcink Czwartek, 19 lutego 2015 o 20:56 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Ble, znowu zgnilaki. Właśnie wykonuję tą misję i znowu muszę koczować w tej paskudej piwnicy, tym razem na drugim poziomie w magazynie desek Kosi. Ja innego rozwiązania nie widzę, niż koczowanie, wychodzenie na powierzchnię po każdej turze, przebijanie się przez pierwszy poziom podziemi, drewniaki naziemne, las.. ograniczam to do minimum.

Marcink Czwartek, 26 lutego 2015 o 13:03 Z nami od: 26 stycznia 2015, dodanych komentarzy: 417

Uff, misja skończona. Do połowy wykonywałem ją z doskoku, czyli przy okazji, ale zgnilaki zbierały się tak powolnie, że znów postanowiłem na nie koczować w piwnicy. Karate pojawiają się w niewielkiej ilości, za to prawie za każdym razem pojawia się czernidłak i ten długi drewniak, z którymi zawsze mam problemy. Mam nadzieję, że to już ostatnia misja, w której musiałem siedzieć w piwnicy.

Skomentuj tę misję śmiało.

Twój podpis:   

Stolica Polski to:

Uwaga: komentujesz jako gość. Zarejestruj się i zaloguj, a następnie komentuj ze swojego konta otrzymując za to nagrody!

Szybkie linki

Ostatnie komentarze

Niedziela, 15 września 2019 o 21:28
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Niedziela, 15 września 2019 o 20:53
Abduil: po Avatarze sądzę że jestes DzianKarlo :D »

Piątek, 13 września 2019 o 14:29
Kasawer: Wróciłem po dłuższej przerwie, miło powitać.. »

Najnowsza misja

Bierzemy się za pingle

To tajna misja. Jubiler z największą precyzją potrafi wyszlifować szkła okularów. Udowodnij.
Zobacz całą misję..

© 2011-2019 by Sznurkownia.info - strona działa od 25 grudnia 2011 czyli już 2828 dni! - O autorze - Współpraca - Mapa strony